"Підтримати"
Новини
Всі новини

Російські загарбники виводять війська та техніку з Маріуполя: радник мера міста назвав причину

Російські військові почали вивозити техніку з тимчасово окупованого Маріуполя. Колони рухаються в напрямку Бердянськ-Пологи.

За словами радника мера Петра Андрющенка, окупанти демонтували стаціонарні блок-пости в місті й залишили лише контрольні пункти.

"Зміна тактики пов’язана з виводом більшості військового залишку окупантів з міста на інші ділянки фронту. Банальна нестача ресурсу. Зокрема, другий день поспіль великі колони техніки залишають Маріуполь та маріупольський район в напрям Бердянськ-Пологи", - пише Андрющенко.

Як відзначив радник міського голови Маріуполя, настрій серед окупантів далекий від того, що описує пропаганда. Російські військові не мають бажання продовжувати воювати, а розмови про здачу в полон - більшають.

Українські військові майже повністю знищили російські "елітні" війська, які готували для протистояння з НАТО.

Про це стало відомо з перехвату розмов від СБУ. Зокрема, підрозділи західного воєнного округу РФ були вщент розбиті ЗСУ, вціліли лише ті, хто відмовився наступати на Україну.

"Западного округа уже нет, потому что он весь в России, отказники. Мимо меня одни "восточники" мотаются, потому что "западников" уже почти нету. Вся техника подбита, то башня не работает, то колеса пробиты, то еще что-то не работает… А так, на передок чисто добровольцы едут и все", - розповідає дружині окупант, чий підрозділ перебуває в Харківській області.

У СБУ зазначають, що до західного військового округу РФ входять, у тому числі, Москва, Санкт-Петербург і військова "еліта", яку готували до протидії силам НАТО.

Але чимало офіцерів загинули, водіїв не вистачає, а сили піхоти використовуються як "живе м’ясо".


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини