"Підтримати"
Новини
Всі новини

Окупанти готуються анексувати Маріуполь та Донецьку область до 1 вересня

Про план анексії Маріуполя та Донецької області розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

"Декілька важливих речей, які вказують на прискорення процесу анексії Маріуполя та Донецької області (але не тільки) Росією.

по-преше, все керівництво де-факто перейшло до рук росіян. В Донецьку маріонтека Пушилін остаточно виконує лише “представницькі” функції говорящої голови. В Маріуполі до Іващенко призначено “консультанта”, наче допомагати. Але Іващенко тепер теж виключно говоряща голова. Маріупольській район. Сьогодні зранку велика нарада колаборантів і росіян про розподіл зон впливу курортної зони, де колаборанти теж отримали нічого. Повний і тотальний прямий російський контроль встановлено.

по-друге. Вчора міністр пропаганди молоді освіти Росії у формі заяви розповів, як буде вестись освітній процес в школах Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областях … Росії. Ніяких квазіреспублик і сателітів. Ніхто вже не ховається.

по-третє. Банківська система в Маріуполі будується одразу під російський банк. Всі карточки будуть, але вже російські. Ніяких ігр в банк “днр”.

в четвертих. В Донецьку експерти за експертами по всіх напрямах адаптують все під російське законодавство. Швидко і жорстко. Саме тому й ротація на росіян.

Все це, та інформація що ми отримуємо, каже про план юридичної анексії окупованих територій вже до 1 вересня", - доповідає Петро Андрющенко.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини