"Підтримати"
Новини
Всі новини

Окупанти обіцяють маріупольцям, що їх квартири відремонтують китайці

Біля 90% будинків в Маріуполі пошкоджені в більшому або меншому ступені. Деякі будинки не підлягають ремонту, деякі можна відновити. Окупанти розпочали збір заяв від місцевих мешканців на відшкодування зруйнованого майна.

Як розповіла сайту 0629 маріупольчанка Ольга К., вона з матір’ю вже подала заявку на відшкодування. Довелось відстояти чергу.

Збір заяв відбувається в приміщенні колишнього міського Центру зайнятості. 

Є підозри, що збір заяв фіктивний, і їхня мета "замилити очі" та зібрати свідчення проти України.

Для того, щоб пошкоджене майно відшкодували, треба подати заявку і написати, що будинки були зруйновані в результаті дій української армії. Люди пишуть, бо вони живуть в інформаційному вакуумі і не розуміють, чи будуть їх звільняти, чи ні, а якщо окупанти надовго, то треба ж якось вирішувати проблеми.

При прийомі заяв співробітники соціального центру запевняють, що вже в серпні люди отримують відремонтовані квартири. «Кажуть, відновлювати Маріуполь будуть китайці, тому все буде робитися швидко», - запевнила пані Ольга.

Дуже дивно, що руйнували місто – росіяни, а відновлювати мають чомусь китайці.

Але така швидкість стосується тільки тих будинків, які були пошкоджені частково.

«Якщо ваша квартира згоріла вщент або сам будинок обрушився після обстрілу, то в такому випадку, щоб отримати компенсацію, треба звертатися в слідчий комітет. Це дуже довга процедура. Має вийти слідчий на місце, задокументувати, оцінити масштаб руйнувань. І після рішення суду буде затверджена сума компенсації. Коли це буде сплачено – ніхто не каже зараз. Просто запевняють, що дуже скоро місто відродиться і буде краще, ніж було», - розповідає маріупольчанка.

Ну а поки цього не сталося, окупанти розселяють людей, які залишились без житла, в чужі квартири, які вціліли.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини