"Підтримати"
Новини
Всі новини

На Путіна були замахи - Головне управління розвідки Міноборони України

Президента РФ Володимира Путіна намагалися "прибрати".

Втім, спроби виявилися невдалими.

Про це в інтерв'ю "Українській правді" розповів очільник ГУР Міноборони Кирило Буданов. Він стверджує, що на президента Росії Володимира Путіна був замах після початку війни проти України. 

"На Путіна були замахи… На нього був навіть замах по лінії, як то кажуть, представників Кавказу не так давно. Це непублічна інформація. Абсолютно невдалий замах, проте він реально мав місце… Це приблизно 2 місяці тому було. Ще раз кажу, він був невдалий. Розголосу жодного про цю подію немає, але це мало місце", - сказав Буданов.

Нагадаємо, що наразі вдалося зірвати вже щонайменше 10 замахів на президента України, які готували російські варвари. Утім, на думку самого Володимира Зеленського, 10 замахів на нього – це не так і багато, і що у кремлівського диктатора Володимира Путіна є зараз важливіші проблеми. 

Путін дуже сильно боїться за своє життя і має гіпертрофований інстинкт самозбереження, що може трансформуватися у психологічну, ба навіть у психічну проблему. За словами джерел, наближених до голови президентської охорони, Путін дуже боїться замаху на своє життя. А ще взагалі не довіряє жінкам. У його оточенні лише чоловіки – водії, прибиральники, садівники та, звісно ж, охоронці і навіть кухарі. Навіть дивно, що всі довкола говорять про стосунки Путіна з гімнасткою Кабаєвою, яка нібито народила йому дітей. А днями політтехнолог Михайло Шейтельман взагалі припустив, що Путін – людина з гомосексуальними нахилами, а Кабаєва – це просто операція ФСБ із прикриття.

Диктатор дуже боїться бути отруєним, тому вся їжа, яка подається до столу, попередньо сервірується у пластикові бокси зі стікерами, на яких зазначено час і прізвище людини, яка цю їжу приготувала. Видання The Daily Beast ще в березні писало, що за словами джерел, Путін у лютому 2022 року нібито звільнив близько 1000 осіб – від кухарів до секретарів і охоронців, які задовольняли його повсякденні особисті та професійні потреби, та замінив їх новими співробітниками, більш надійними.

Пам'ятаєте появу Путіна на похороні Жириновського, коли один з охоронців президента під час церемонії тримав у руці валізку, яка досить серйозно налякала журналістів? Тоді видання Daily Mail опублікувало статтю, в якій стверджувалося, що ця валіза – та сама валіза з ядерною кнопкою, якою Путін лякає весь світ. Насправді виявилося, що це далеко не перша поява Путіна з валізою, точніше, з охоронцем, який тримає цю валізу в руках. Ба більше, Путін завжди ходить з охороною "на валізах". І валіза ця справді непроста – це складні броньовані щити, якими за нагоди мають прикрити Путіна його охоронці. Саме з цієї причини охоронців та валіз кілька.

Повертаючись до теми похорону Жириновського, де Путін був присутній наразі лише як гість, ви, мабуть, помітили, що було вжито особливих заходів безпеки. Президент приїхав на прощання одним із перших і увійшов до зали, де, крім нього і покійника, тоді нікого не було – навіть почесної варти та родичів, які чекали в сусідньому приміщенні. У російських ЗМІ писали, що все через те, що нібито щодо Путіна все ще діють коронавірусні обмеження. Та очевидно, що причини не лише у них. На самоті він покладає квіти і в інших місцях.

Пригадуєте "золотий стіл" кремлівського лідера? Той самий 6-метровий, дерев'яний та з профілями із сусального золота, за яким Путін зазвичай проводить зустрічі зі світовими лідерами різного рівня. Багато хто думав, що головне завдання такого столу – дистанціювати Путіна від його гостей за часів пандемії. Але журналісти знайшли дизайнера столу, який розповів, що довжина цього виробу не має нічого спільного з пандемією. А сам стіл було зроблено ще 25 років тому. А якщо взяти до уваги, що президент використовує в роботі й інші дуже довгі столи, то боїться він, найімовірніше, не коронавірусу, а ножа в спину від свого ж оточення.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини