"Підтримати"
Новини
Всі новини

Михайло Подоляк повідомив про призупинення перемовин з Росією

«Переговори – на паузі. Продовжаться, коли буде конкретика». Михайло Подоляк назвав три причини, через які українсько-російські перемовини призупинились

Політичні перемовини між Україною й Росією наразі «на паузі» і продовжаться, коли «буде конкретика», заявив антикризовий радник голови Офісу президента і член делегації України на переговорах із Росією Михайло Подоляк. Так він відреагував на заяву Росії про нібито «вихід України з переговорного процесу».

За його словами, призупинення переговорів спричинили три головні причини.

«По-перше, РФ все ще не зовсім адекватно сприймає події, які відбуваються в світі у зв’язку з масштабним російським вторгненням. По-друге, Росія воліє продовжувати переговори як елемент своєї пропаганди для внутрішнього вжитку (звідси усі ці коментарі шантажного типу в публічному просторі щодо переговорів). І нарешті, по-третє: Росія, певно, хоче побачити в дії всі пакети міжнародних економічних санкцій і остаточно зрозуміти дійсну «боєздатність» своєї армії, а також втратити залишки репутації такого собі світового монстра, якого треба було боятись», – зазначив Подоляк у коментарі «Радіо Свобода» у вівторок, 17 травня.

Він також додав, що мандат на продовження переговорів для української переговорної групи узгоджує лише президент України Володимир Зеленський.

Тому не йдеться про «вихід чи не вихід», а йдеться тільки про доцільність і конкретику на цьому етапі. Буде конкретика – будуть продовженні політичні переговори», – підсумував антикризовий радник голови Офісу президента.

17 травня заступник міністра закордонних справ Росії Андрєй Руденка, якого цитують російські ЗМІ, заявив, що переговори між Україною та Росією «не продовжуються у жодному вигляді», бо «Україна вийшла фактично з переговорного процесу».Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини