"Підтримати"
Новини
Всі новини

На "Азовсталі" військові дістали з-під завалів та передали для евакуації 20 цивільних

Сьогодні ввечері, 30 квітня, до Маріуполя прибула евакуаційна колона, щоб вивезти цивільних з "Азовсталі. Наразі 20 мирних жителів дістали з-під завалів та планують відвезти на підконтрольну Україні територію.

Про це заявив заступник командира полку Азов Святослав Паламар.

"Цілу ніч по території заводу працювала ствольна ворожа артилерія, яка спричинила нові завали і руйнування. Режим тиші, який повинен був розпочатися о 06.00, розпочався лише об 11.00, і так, це правда, станом на зараз обидві сторони дотримуються режиму тиші.

З 06.00 ми чекали на приїзд евакуаційної колони, яка приїхала лише о 18.25. Станом на 19.40 ми передали в домовлене місце 20 цивільних, яких вдалося визволити з-під завалів. Це жінки та діти, ми сподіваємося, що ті люди поїдуть у домовленому напрямку, а саме Запоріжжя", - розповів військовий.

За його словами, зараз проводиться спеціальна рятувальна операція силами полку "Азов", де військові з-під завалів тросами дістають цивільних людей. 

"Ми сподіваємося, що процес буде далі продовжено. Та нам вдасться евакуювати всіх цивільних", - наголосив Паламар.

Він також зазначив, що з невідомих причин не евакуюють поранених.

"Це люди, які потребують необхідної медичної допомоги, але нам не відомо, чому саме їх не забирають та про них зовсім не йде мова щодо їхньої евакуації на підконтрольну Україні територію.

Наголошую, що ми просимо прогарантувати виїзд не тільки цивільних, а також поранених наших військовослужбовців, яким необхідна медична допомога", - заявив заступник командира полку Азов Святослав Паламар.

28 квітня генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив після зустрічі з Зеленським у Києві, що ведуться інтенсивні обговорення щодо можливості евакуації металургійного заводу «Азовсталь», який був обстріляний російськими окупантами.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини