"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кишинів розцінює вибухи в Тирасполі як спробу загострення ситуації у Придністров'ї

Бюро з реінтеграції при уряді Молдови висловило занепокоєння вибухами, що прогриміли в понеділок у столиці самопроголошеної Придністровської Молдавської республіки (ПМР) Тирасполі.

"Метою сьогоднішнього інциденту є створення приводів для загострення ситуації з безпекою у придністровському регіоні, який не контролюється конституційною владою", - зазначили там.

Бюро з реінтеграції "закликає до спокою", зазначаючи, що "разом із відповідними національними установами слідкує за розвитком подій у цій справі".

Придністровський телеканал "Перший Придністровський" наводить фото, на якому видно пошкоджену будівлю МДБ, а також вибито вікна в сусідньому будинку.

Також на одній із фотографій на землі лежить тубус, можливо, від РПГ з якого було зроблено постріл. За даними очевидців, на яких посилається телеканал, було чути кілька хлопків.

Дорогу поблизу будівлі МДБ у Тирасполі перекрито. На місці працюють місцеві силовики, швидка, рятувальники.

У понеділок у Міністерстві закордонних справ Російської Федерації заявили, що "не бачать" ризиків ескалації у Придністров'ї та прагнуть мирного вирішення питання.

Президент України Володимир Зеленський раніше заявив, що вважає за можливий напад Росії на Молдову, але не навів доказів цього твердження.

Як відомо, у Придністров'ї – окупованій частині Молдови – розміщуються військові підрозділи РФ, які з 2014 року не мають стабільного сполучення з Росією та не мають постачання.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини