"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дипломи та атестати у "Дії". У комітеті ВРУ з освіти розповіли про перспективу такої можливості

Голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак (фракція "Слуга народу") припускає можливість видачі освітніх документів, зокрема атестатів та дипломів у "Дії".

"Проблеми тільки там, де фізично ми не можемо видати диплом чи взагалі, споруди університету не залишилося. Незабаром ми запропонуємо механізм для вирішення цього питання. Можливо, ми зробимо перші у світі освітні документи у "Дії"", - розповів нардеп.

За його словами, поки що опрацьовується механізм технічної можливості такої нововведення, а також для цього треба буде зробити певні зміни до законів.

"Дипломи та атестати можуть перебувати в базі єдиної державної електронної бази з питань освіти. Теоретично існує можливість видачі дипломів та атестатів у "Дії" і тоді буде набагато простіше тим, хто перебуває за кордоном та в інших містах. Вони отримали в "Дії" атестат або узаконені диплом, приходять до університету в іншій країні, де можуть сміливо його показати. Це все-таки буде в базі, чому б і ні. Теоретично цей момент можливий, але лише питання щодо можливості його реалізації", - зазначив він.

Бабак зазначив, що проблем із видачею дипломів в університетах, які перебувають у більш-менш спокійній зоні від бойових дій, не буде.

За його словами, ідея з "Дією" має допомогти з видачею дипломів, де фізично вже неможливо його забрати, у тому числі через знищені споруди університетів.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме