"Підтримати"
Новини
Всі новини

У пензенській школі учні передали до поліції висловлювання вчительки про війну в Україні

Пензенські учні "здали" єдину здравомислячу вчительку в школі, її загрожує 10 років ув'язнення

"У нас тоталитарный режим! Мы все поедем на 15 лет. Мы страна-изгой, мы Северная Корея": пензенські учні "здали" єдину здравомислячу вчительку в школі, її загрожує 10 років ув'язнення

У пензенській школі учні записали на телефон та передали до поліції висловлювання вчительки англійської мови про війну в Україні. Історія сталася 18 березня. Дві дівчинки запитали 55-річну вчительку, як так вийшло, що вони тепер не можуть поїхати на змагання з плавання та карате до Європи. Викладачка пояснила перед класом, що вона думає про антиросійські санкції та бойові дії в Україні. 

Хтось із школярів записав промову та відправив до МВС. Тепер вчителька під слідством. Проти педагога порушили справу за статтею про дискредитацію Збройних сил РФ.

Взагалі доноси - це не новітній тренд в країні агресора. Не тільки учні "піклуються" про вчителів, але й вчителі також дуже пильно спостерігають за своїми підопічними ще з довоєнних часів. 

Виконувач обов'язків директора однієї з пензенських шкіл поскаржилася силовикам на 15-річну ученицю Анастасію, яка розмістила в соцмережах інформацію про акцію КПРФ, проведену 23 лютого 2021 року. Після цього поліція розпочала перевірку, до відділу викликали восьмикласницю, вилучивши у неї телефон, а також депутата регіонального заксобрання Георгія Камнєва.

Пізніше у тому ж регіоні стався ще один інцидент, пов'язаний зі спробою натиснути на права молоді політичне самовизначення. Під час виступу на майданчику Заксобрання Саратовської області 12 лютого викладач місцевого педагогічного коледжу Оксана Калашнікова заявила про необхідність контролювати та «коригувати» поведінку та світогляд учнів, у тому числі за допомогою силових структур. 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме