"Підтримати"
Новини
Всі новини

Якби світ покарав РФ за атаку на Україну в 2014 році...

Зеленський - парламенту Австралії: якби світ покарав РФ за атаку на Україну в 2014 році, широкомасштабного вторгнення в 2022 році не було б

Президент України Володимир Зеленський у четвер, 31 березня, виступив перед парламентом Австралії. Зокрема, він закликав посилити тиск на Росію. 

Також президент розповів про злочини путінської армії у нашій країні. Виступ транслювався в етері всеукраїнського телемарафону.

За словами Зеленського, якби світ покарав Росію за атаку на Україну у 2014 році, широкомасштабного вторгнення у 2022 році не було б.

Він попередив австралійський парламент про майбутні глобальні наслідки, якщо Росії дозволять продовжити вторгнення в Україну. Зеленський підкреслив, що якщо Росія не буде притягнута до відповідальності, то її приклад наслідуватимуть й інші країни, які мають "аналогічні устремління".

"Світ має виправляти помилки та змінити міжнародні механізми безпеки", - сказав він.

Президент також зазначив, що треба зробити все для того, щоб виключити можливість Росії оминати санкції. Зеленський також закликав Австралію запровадити додаткові мита на товари із РФ.

"Держава, яка не цурається ядерного шантажу, повинна одразу отримувати такі санкції, які продемонструють, що шантаж має руйнівні наслідки для шантажиста. Також потрібен дієвий інструментарій, щоб притягнути до миттєвої відповідальності будь-яку державу, яка блокує морські торговельні шляхи. Щоб навіть спокуси такої ні в кого не виникало – робити море мертвим. Також потрібно удосконалити можливості міжнародних інституцій, які створювались для відповідальності воєнних злочинців і тих, хто скоює будь-які злочинні дії, за які може покарати солідарно увесь світ, а не якась одна держава окремо. Якби це було зроблено вчасно, життя у світі стало би в рази безпечніше", - наголосив Зеленський.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини