"Підтримати"
Новини
Всі новини

Більшість росгвардійців, які відмовилися їхати в Україну, передумали позиватися до суду

29 березня Прикубанський районний суд Краснодара мав розглянути позов 12 звільнених бійців оперативної роти ОМОН "Пластун" Федеральних військ національної гвардії з Краснодара, які відмовилися брати участь у бойових діях в Україні.

У суді стало відомо, що дев'ятеро людей відмовилися від позову.

Реалії, що про це стало відомо на попередньому судовому засіданні. Водночас троє працівників наразі мають намір оскаржити своє звільнення. Суд запросив матеріали службових перевірок із управління Росгвардії. Попереднє засідання призначене на 1 квітня у тому самому суді.

Раніше в картці цивільної справи були перераховані прізвища бійців, що подали позов Асташев В., Барбаков А., Мкртчян Г., Бєлов Д., Читав Ф., Гусаров Д., Мішин В., Тараканов В. Прилепа І., Санжаренко М., Руденко Є., Сень Р.

На даний момент сайт Прикубанського районного суду недоступний через технічні роботи.

12 військовослужбовців оперативної роти ОМОН "Пластун" Росгвардії з Краснодара були звільнені після відмови перетинати кордон з Україною в анексованому Криму для участі у військовій агресії. Капітан поліції Фарід Читаєв та інші росгвардійці намагаються оскаржити наказ про звільнення як незаконний.

Краснодарський адвокат Михайло Беньяш заявив про отримання нових скарг від небажаючих воювати в Україні співробітників російських правоохоронних органів – вони звернулися до юриста після розголосу випадку зі звільненням бійців ОМОНу в Краснодарі. Після того, як ця новина викликала федеральний резонанс, до юриста протягом кількох годин звернулися близько десяти представників військовослужбовців із частин Міноборони та Росгвардії.

Джерело: ЗМІ


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини