"Підтримати"
Новини
Всі новини

Міжнародний Комітет Червоного Хреста сприяв депортації українців до Росії

Українці оголосили бойкот Червоному Хресту, який фактично перетворився на колаборантів. Україна закликає більше не перераховувати їм жодної копійки, вимагаючи звільнити голову Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) Петера Маурера. У це важко повірити, але цей міжнародний рух, який існує вже понад століття і налічує 97 млн добровольців, потурає кривавій війні Росії проти України.

І навіть не думають вибачатися, плануючи відкриття центру для прийому українців у російському Ростові.

Що ж сталося?

По-перше, Червоний хрест сприяє примусовій депортації українців до Росії. Почалося це ще 18 лютого. Тобто, за тиждень до початку повномасштабного наступу Росії. Близько 61 тис. українців примусово вивозили з Донецької та Луганської областей до Росії. І, що найцікавіше, Червоний хрест написав про це у своєму публічному звіті.

Лише з Маріуполя до РФ або "ОРДЛО", за словами мера міста Вадима Бойченка, депортували від 20 до 30 тис. українців.

По-друге, Червоний Хрест хоче відкрити центр для українців, які втікають від війни, у російському Ростові. Про це голова МКЧХ Петер Маурер особисто попросив міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова під час візиту до Москви. У Верховній Раді вже назвали це колабораціонізмом, закликаючи Маурера піти у відставку.

По-третє, від 24 лютого Червоний хрест не те, що нічого не зробив в Україні щодо організації гуманітарних коридорів та доставки гуманітарної допомоги у найгарячіші точки, а й вивіз своїх співробітників у більш безпечні (як вони вважають) місця, наприклад до Львова. Ба більше, за словами Володимира Зеленського, МКЧХ забороняє використовувати свою емблему на українських автомобілях, які виконують гуманітарні місії.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини