"Підтримати"
Новини
Всі новини

Що змінилося у реєстрації ТОВ у зв'язку з військовим станом?

13:10, 22 бер 2022
824

У цій статті ви дізнаєтесь, які зміни є у порядку реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю у зв'язку з воєнним станом в Україні.

Військовий стан — це особливий правовий режим, у зв'язку з чим запроваджуються певні обмеження. Попри це державні органи та бізнес в Україні намагаються максимально забезпечити безперебійну роботу.

На сьогоднішній день вже Верховна Рада ухвалила низку законопроектів, які регулюють окремі сфери правовідносин, зокрема щодо порядку надання фінансової, податкової звітності, сплати податків, проведення перевірок контролюючими органами.

Змін щодо процедури державної реєстрації суб'єктів господарювання наразі немає. Тому, якщо ви хочете зареєструвати ТОВ, ви можете зробити це ось тут.

Що змінилося у реєстрації ТОВ у зв'язку з військовим станом?

Як відбувається реєстрація ТОВ?

Поки що все залишилося незмінним, і реєстрація нового суб'єкта господарювання відбувається у такому порядку:

 • виконання організаційних завдань (визначення розміру статутного капіталу, складу учасників, вибір найменування товариства з обмеженою відповідальністю);
 • визначення виду економічної діяльності;
 • розробка статуту;
 • підготовка пакета документів та направлення державного реєстратора;
 • отримання витягу з ЄДР.

Ще простіше сьогодні зробити все в онлайн-режимі та отримати документ, що підтверджує реєстрацію ТОВ (витяг з реєстру) в електронному вигляді.

Онлайн реєстрація не дає 100% гарантії, що ви без проблем створите фірму. Тому краще це доручити юристам, які надають такі послуги під ключ.

Окремої уваги залежить вибір місця реєстрації та юридичної адреси. Сьогодні потрібно вибирати безпечну, перевірену та надійну юридичну адресу при реєстрації ТОВ, що можна зробити тут https://barrister.ua/uslugi/yuridicheskie-adresa.

Які документи будуть потрібні?

Пакет документів також залишився незмінним, але він відрізняється для громадян України та нерезидентів. Обов'язково знадобляться:

 1. Паспорт.
 2. Ідентифікаційний код.
 3. Протокол установчих зборів.
 4. Статут.
 5. Дані про бенефіціарних власників.
 6. Заповнена реєстраційна картка (за затвердженою формою).

Бізнес — це завжди ризик, особливо нині. Тому якщо ви вирішили зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю на території України, доручіть виконання цього завдання професіоналам.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини