"Підтримати"
Новини
Всі новини

Що потрібно знати, щоб замовити ростову фігуру

10:48, 16 бер 2022
844

Ростові фігури – це вид зовнішньої реклами. Вони також відомі як бодістенди та хардпостери. На них можна нанести будь-яке зображення або фото, часто вони мають висоту на повний зріст людини. Для їх виготовлення використовує картон, пластик та інші щільні матеріали. На поверхню наноситься зображення та вирізається по контуру. Компанія «Фабрика реклами» пропонує виготовлення рекламних ростових фігур в Одесі за вигідними цінами. Оформити замовлення можна за телефонами: (048) 798-21-11, (048) 702-21-11 або за адресою: м. Одеса, вул. Б. Хмельницького, 24

Ростові фігури встановлюють на постійній основі або як тимчасові рекламні конструкції, щоб залучити відвідувачів до відкриття торгових точок або періодів акцій.

Що потрібно знати, щоб замовити ростову фігуру

Види хардпостерів

Бодістенд поділяють на кілька основних категорій.

 • Фігури-декорації використовуються як елемент оздоблення та додатковий маркетинговий інструмент. Їх легко зустріти, наприклад, на літньому майданчику кафе чи ресторану.
 • Хардпостер для фотографій. Вони зазвичай роблять отвір для голови, щоб перехожі могли сфотографуватися у образі улюблених героїв чи смішних персонажів. Такими фото діляться у соцмережах, а компанія, яка встановила фігуру, набуває популярності.

Ростові фігури можуть бути односторонніми та двосторонніми, з вирізаним овалом замість особи. Якщо зображення надруковане лише на одному боці картону, конструкцію ставлять біля стіни. Двосторонні варіанти розміщують у торгових центрах та на вулиці, такі хардпостери добре помітні з будь-якої сторони.

Вироби можуть бути призначені для встановлення у приміщенні або на вулиці. Зовнішні конструкції виготовляються із міцних матеріалів:

 • пінокартону;
 • ПВХ;
 • гофрокартону;
 • композиту;
 • пінопласту.

На ці матеріали наносять зображення УФ печаткою. Можна роздрукувати його на плівці та наклеїти на фігуру.

Переваги ростових фігур для реклами

Бодистенди мають низку плюсів для просування бізнесу. Це недорогі та ефективні конструкції.

 • Привернення уваги. Фігура розташовується на рівні очей у місцях скупчення людей, тому точно не залишиться непоміченою. Використання яскравих кольорів допоможе ще краще виділити хардпостер.
 • Оригінальність. Такі вироби одразу виділяються на тлі вивісок, лайтбоксів, штендерів та інших видів зовнішньої реклами.
 • Функціональність. Стенд легко обладнати додатковими кишенями, звідки перехожі матимуть змогу брати листівки, буклети або візитки.
 • Мобільність. Конструкція має невелику вагу та легко розбирається. Перенести її на інше місце не важко.

Хардпостери — недорогий вид зовнішньої чи інтер'єрної реклами. Він підійде для малого та середнього бізнесу.

Виготовлення хардпостерів в Одесі.

Компанія «Фабрика реклами» виготовить якісні ростові фігури. Можливі 2 варіанти продукції:

 • З пінокартону чи пластику. Зображення наноситься методом УФ-друку.
 • З ПВХ. На матеріал наноситься плівка із зображенням.

Висота фігури досягає повного зростання людини – від 150 до 190 см, ширина – 30–90 см.

Першим етапом виготовлення є погодження замовлення з клієнтом. Він може вибрати будь-яке зображення або фото для друку на хардпостері. Коли всі деталі узгоджені, залишається надрукувати картинку на вибраному матеріалі. Можливий варіант з нанесенням зображення на плівку та подальшою поклейкою на бодистенд.

Ростові фігури або хардпостери - оригінальний та ефективний вид реклами. Вони підійдуть для встановлення на вулиці або в інтер'єрі, допоможуть залучити нових клієнтів та підвищать впізнаваність компанії.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини