"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вироби з крокодилячої шкіри: всі тонкощі та переваги

18:42, 11 січ 2022
767

Виріб зі шкіри крокодила - один з атрибутів вишуканості, чудового смаку та успішності. Його фактуру неможливо сплутати ні з якою іншою, а докази міцності беруть витоки з тих часів, коли матеріал використовували як обладунки.

Зараз крокодиляча шкіра – «родзинка» образу, яку можна поєднувати практично з будь-яким стилем одягу.

Виробництво виробів з крокодилячої шкіри

Масове виробництво речей із натуральної екзотичної сировини розташоване в Таїланді. Тварин розводять на спеціальних фермах, оскільки їх вилучення з природного довкілля заборонено законом. Обробка шкіри, пошиття аксесуарів здійснюється лише вручну, чим обумовлена цінність виробів.

Натуральну шкіру крокодила використовують при виготовленні сумок, ременів, гаманців, взуття, верхнього одягу, брелоків, ремінців для годинників, чохлів для смартфонів та багато іншого.

Шкура на різних ділянках тіла екзотичної тварини відрізняється за текстурою, що враховується у процесі виробництва речей. Наприклад, на животі шкіра м'яка, гладка із плоскими лусочками. На спині, навпаки, жорстка, міцніша, має унікальні рогові вирости різних розмірів, які надають виробу брутальності.

Дизайнери часто у пошитті аксесуарів використовують голову крокодила. Особливу вишуканість має загривна частина з характерними роговими горбами. Використання такої деталі підвищує вартість речі.

Особливості та переваги крокодилячої шкіри

З кожним роком інтерес до виробів з натуральної шкіри крокодила лише зростає. Але привабливий дизайн – не єдиний аргумент на користь шкіри.

Вона має низку інших переваг:

  • Унікальність. Поверхня відрізняється характерною текстурою, наявністю лусочок різних форм та розмірів. Тому на аксесуарах неможливо знайти два ідентичні елементи.
  • Надійність. Крокодилова шкіра вважається однією з найзносостійших, оскільки пошкодити її можна тільки цілеспрямовано порізавши, доклавши для цього чимало зусиль. Інших дефектів, як тьмяність кольору, потертості, подряпини, тріщини, складки в місці загину, ви не побачите на матеріалі навіть через кілька років використання.
  • Довговічність. При правильному догляді виріб прослужить власнику не одне десятиліття, зберігши чудовий зовнішній вигляд.

Матеріал вигідно підкреслює відмінний смак власника будь-якої статі та віку. Вироби можуть бути не лише виготовлені з різних частин крокодила, що відрізняються текстурою, але й мають різний колір. Така різноманітність дозволить легко поєднувати престижний аксесуар із улюбленими костюмом та взуттям.

Як відрізнити оригінал від підробки

Унікальний малюнок крокодилової шкіри дуже популярний, тому його часто дублюють на інших натуральних чи штучних матеріалах.

Щоб купити оригінальну шкіряну річ, важливо знати її особливості:

  • Рогові вирости щільні, не продавлюються всередину, під ними можна відчути кісткові пластини.
  • На поверхні помітні невеликі дефекти як шрамів чи подряпин. Це травми, які крокодил міг отримати за життя. Вони можуть спричинити зниження вартості аксесуара, але це також показник справжності.
  • Лусочки мають різну форму та розмір. У підробках вони однакові з рівними краями, можна відстежити симетрію та схожі ділянки шкіри.
  • Часто на кожному осередку можна побачити невеликі точки. Цю особливість підробляють рідко.

При перевірці матеріалу на справжність варто враховувати всі або хоча б кілька пунктів зі списку, тому що підробка може мати гарну якість.

Догляд за виробами зі шкіри крокодила

Зовнішній вигляд та термін експлуатації аксесуара з крокодилової шкіри залежить від дотримання правил догляду. Виріб не можна надовго залишати під сонячними променями та біля обігрівачів, інакше матеріал стане сухим, втратить еластичність та блиск. Хоча шкіра крокодила стійка до води, але тривалий вплив вологи є небажаним для речі.

Для усунення забруднень не можна використовувати хімічні засоби. Достатньо протерти поверхню м'якою сухою або злегка вологою тканиною. Якщо це виявилося неефективним, можна придбати спеціальний засіб для догляду за екзотичною шкірою з мінімальною кількістю ланоліну.

Дотримання простих правил дозволить вам насолоджуватися шкіряним виробом не 5 і не 10 років.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини