"Підтримати"
Новини
Всі новини

На що звернути увагу при покупці змішувача у ванну кімнату?

11:14, 02 гру 2021
791

Умови у ванній кімнаті вимагають особливої уваги до вибору інтер'єрних елементів та комплектуючих. Особливо ретельно варто вибирати змішувачі. Змішувачі від «Mirad» у Рівному (https://mirad.com.ua/catalog/zmisuvaci) мають різну конфігурацію та встановлюються на раковину або на ванну, розрізняються за принципом роботи. Тому вибір моделі, яка підходитиме для конкретного випадку, вимагає попередньої підготовки.

Основні відмінності змішувачів у ванну

Є 2 основних чинники, якими розрізняють змішувачі. Першим є місце розташування. Залежно від цього виділяють такі різновиди:

  1. Змішувачі на борт ванни або плиткова основа. У моделях з акрилу найчастіше виділяється спеціальне місце для монтажу цього аксесуара. Сталеві ємності оснащуються в такий спосіб значно рідше. Основною перевагою конструкції є прихований душовий шланг, який у стані, що не використовується, ховається під бортик ванни. Є й помітний мінус – постійний рух трубки в спеціальному отворі скорочує термін її служби.
  2. Настінні варіанти. Найбільш універсальна конструкція, яка підходитиме у будь-який інтер'єр. Стандартизація габаритів у цьому випадку допомагає простіше і швидше підібрати заміну оптимальної якості у разі потреби.
  3. Внутрістінний монтаж. У такому виконанні всі деталі змішувача та душу ховаються у стіні. Естетично найпривабливіше рішення, однак, вимагає зробити великий обсяг робіт.

Другим критерієм для відмінності моделей є тип виливу. Він може бути статичним чи поворотним. У рухомому виконанні дозволяє використовувати один змішувач для ванни та раковини. У зв'язку із цим такі моделі мають збільшену довжину. Рішення менш практичне, ніж фіксовані, оскільки рухливі частини швидше стираються і виходять з ладу. Також довгий вилив може стати на заваді і знизити комфорт прийняття ванни.

Види змішувачів та їх функціональність

Функціональний дизайн змішувачів представлений декількома варіаціями:

  1. Вентильні. Представлені парними кранами з керамічними або гумовими ущільнювачами. Простота конструкції дозволяє швидко встановлювати та ремонтувати модель. Також це забезпечує найкращий термін служби при суттєвій зміні напору. Мінусом вентильного крана стає висока витрата води, що викликане тривалим регулюванням оптимальної температури.
  2. Кульові або одноважільні. Регулювання у разі їх використання займає мінімум часу, проте сама конструкція погано переносить неякісну воду. Тому перед тим як встановлювати такий змішувач, рекомендується монтувати фільтри.
  3. Термостати. Найбільш сучасне виконання, з додаванням вузла, що самостійно регулює температуру і напір води, що подається. Модель економічна, зручна та виключає опіки через гарячий вилив при прийнятті ванни. Також вимагають фільтрації і мають досить високу вартість.

Вибір залежить від потреб. Якщо бюджет необмежений, то найкращий варіант – термостат. Інакше функціональність та вартість деталі варто підбирати індивідуально.

На що звертати увагу в першу чергу

Перше, що підлягає вибору - оптимальний спосіб кріплення змішувача. Вирізняють кілька варіантів:

  • вертикальний — монтаж у раковину;
  • горизонтальний — у стіну;
  • підлоговий — з підведеними по підлозі комунікаціями;
  • врізний — у борт ванни чи раковини.

Також у Рівному популярне приховане кріплення, при якому трубки та шланги ховаються за бортами ванни або у спеціальному коробі.

Важливим моментом є і спосіб регулювання гарячого та холодного натиску. Це може бути класичний вентиль, кульовий механізм, термостат чи сенсор. Вибір залежить від матеріального стану, загального дизайну кімнати та функціональних переваг.

Правильний вибір змішувача від "Mirad" для ванної кімнати — процес, якому варто приділити увагу. Він вимагає попереднього планування, підготовки труб та основи. Якщо все зроблено правильно – приймати ванну буде зручно та легко.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини