"Підтримати"
Новини
Всі новини

Блендер: незамінний помічник на вашій кухні

Блендер вже давно став незамінним помічником на кухні. Багатофункціональність і компактність дуже приваблюють: громіздкі апарати поступово йдуть у минуле. Тепер головний біль для господарок не в тому, щоб зважитися на купівлю блендера, а у виборі моделі та виробника.

Припустимо, ви вибрали блендер Зелмер, який відрізняється гарним поєднанням ціни та якості. Розглянемо переваги цієї побутової техніки. Головне, щоб ви розібралися, для чого використовуватимете свій пристрій для переробки. Якщо потрібно подрібнити сухофрукти, горіхи, насіння, зелень, збити до пухнастості фарш або, припустимо, зробити коктейль чи фруктове пюре, то тут незамінний занурювальний блендер. Він надзвичайно простий в обслуговуванні, його легко доглядати, він займає мало місця. Певну роботу він робить практично блискавично. Крім того, як правило, такий блендер має кілька насадок та невеликі чаші, які перетворюють його на різнобічний агрегат.

Переваги занурювального блендера

 • простота обслуговування
 • компактність
 • швидкість приготування продукту
 • можливість приготувати невелику порцію
 • робота з насадками (у функції міксера)

Другий вид блендерів – стаціонарний. Він вигідний тим, що дозволяє після підготовки продуктів до процесу на якийсь час відволіктися: апарат сам все робить у заданому ритмі та часі. Кількість продукту, що переробляється, тут значно більша, хоча і сам агрегат займає більше місця. У цьому не варто вбачати недолік, адже можна приготувати пристойну кількість смузі, соку, пюре відразу на сім'ю.

Переваги стаціонарного блендера

 • можливість приготувати продукт одразу на сім'ю
 • можливість переключити увагу при самостійній роботі приладу
 • нижча вартість при порівнянні з занурювальними
 • різноманітність насадок, у тому числі для роботи з тістом
 • вища потужність

Компанія STYLUS пропонує різні варіанти кухонного пристрою. Якщо у вас на кухні мало місця і ви не готуєте на велику сім'ю або дуже часто, можна обійтися занурювальним блендером. Якщо соки, пюре, смузі та інша їжа, що переробляється, – основне у вашому раціоні, то, звичайно, краще подбати про стаціонарний. Але не тільки про вид апарату треба вибрати, а й врахувати технічні характеристики, оскільки від потужності двигуна залежить його швидка та акуратна робота.

Критерії вибору блендера

 1. потужність блендера (від цього залежить швидкість подрібнення)
 2. матеріал чаші (полікарбонатна або скляна)
 3. ємність чаші
 4. різновиди насадок

Якість блендера – це все у комплексі. Який вибрати (а різновидів будь-яка фірма, у тому числі і Зелмер, пропонує безліч, вам порадить консультант інтернет-магазину, обговоривши з вами всі переваги та недоліки тієї чи іншої моделі. При покупці вам не потрібно буде їхати за товаром – його доставлять вам додом, що в умовах пандемії ковіда є дуже важливим. 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини