"Підтримати"
Новини
Всі новини

Курси ілюстрації онлайн: творчість в з'єднанні з комп'ютерними технологіями

Слово сквот, яке спочатку означало нелегальне заселення тимчасово або постійно порожніх приміщень людьми, які не мають можливості придбати власне житло або розташувати десь творчу майстерню, в нинішній час набуло нового, набагато більш цікавого значення.

Тепер своєрідний сквот можна зустріти в інтернеті, і, як показує практика компанії з однойменною назвою, на віртуальному просторі, який «захоплено» спеціально для людей творчого спрямування, можна придбати нові вміння, навчитися речей, які освоїти самостійно проблематично навіть людям, які добре орієнтуються в своїй професії.

Якщо ви володієте хорошими навичками роботи з комп'ютером і плануєте розширити свою діяльність або бажаєте, щоб тексти, з якими доводиться працювати, доповнювали або пояснювали відмінні ілюстрації, навряд чи варто «винаходити велосипед» і вчитися цьому самостійно. Є чудові курси ілюстрації онлайн, на яких початківець графічний або веб-дизайнер зрозуміє логіку створення ілюстрації, отримає знання, необхідні в роботі веб-індустрії, а також при створенні журналів і книг.

Чому можна навчитися на курсах новачкові в ілюстрації

  • Освоїти редактор Adobe Photoshop та інші програми Adobe з нуля
  • Малювати в програмах Adobe Illustrator, Photoshop, CorelDraw
  • Створювати цифрові картини в різних жанрах
  • Зібрати портфоліо

Що дають курси практикуючим фахівцям

  1. Можливість вивчити додаткові інструменти для створення ілюстрацій (Adobe After Effects, Procreate, Blender і ін.)
  2. Підвищити рівень роботи з векторною і растровою графікою, вивчити прийоми роботи з анімацією
  3. Поглибити прийоми для створення самостійних ілюстрацій для діджитал-проектів (мобільний додаток, брендинг, сайт та ін.)
  4. Навчитися просувати власний бренд і відточити стиль

Звернувшись на сайт SKVOT, ви дізнаєтеся все про навчання онлайн: від вартості і тривалості курсу до кваліфікації викладачів, які проводитимуть з вами відеоуроки. Пакет опцій можна вибирати, виходячи з необхідності для вашої роботи і вартості.

У сучасній ілюстрації воєдино злилися, здавалося б, несумісні речі. Але якщо ви маєте творчу уяву, підкріплену технічними знаннями, вам допоможуть їх довести до досконалості. А це вже зовсім інший рівень вашої оцінки як фахівця - це особистісний і кар'єрний ріст і, звичайно ж, матеріальний добробут: гарні ілюстратори конкурентні на ринку праці. 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини