"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вихователька з Чернігова врятувала 30 дітей із притулку

Вихователька з Чернігова врятувала 30 дітей із притулку

Вихователька з Чернігова Наталія Пєсоцька врятувала 30 вихованців дитячого притулку.

Про це повідомила директор Седнівської гімназії Тетяна Ясочко.

За її інформацією, вихователька з дітьми змогла виїхати до Івано-Франківська, адже надалі перебувати у Чернігові було небезпечно.

"30 дітей з інтернату у Чернігові прийняли на Івано-Франківщині. А привезла їх туди справжня героїня, вихователька Наталія Пєсоцька! Ніхто не знає, але вона місяць прожила з вихованцями у підвалі.. Відмовилися всі, бо звичайно ситуація складна.. Ця людина рятувала дітей, коли двічі потрапили до притулку, ховала в келіях церкви... Діти благали не кидати їх і не йти додому, і Наталя Іванівна забрала своїх дітей і весь воєнний час жила з ними, годувала та дбала, до речі, молодшому хлопчику. ,5 року", - розповіла Ясочко.

Вона наголосила, що вихователька – з великим серцем та доброю душею. Жінка взяла на себе відповідальність та вивезла 30 дітей, яких врятувала від війни. Це при тому, що з Чернігова не було офіційно оголошено жодного гуманітарного коридору.

"Я пишаюся нею! І дуже хочу, щоб керівництво звернуло увагу і обов'язково відзначило цю святу людину за її відданість, сміливість та героїзм!"

Станом на 14 березня міністерство соціальної політики України забезпечило евакуацію 2 274 дітей із вразливих категорій: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають в установах інституційного догляду, діти з прийомних сімей та дитячих будинків.

Зокрема, згідно з повідомленням пресслужби міністерства, із закладів соціального захисту дітей (притулки для дітей, центри соціально-психологічної реабілітації дітей, центри підтримки дітей та сімей) та дитячих будинків-інтернатів евакуйовано 1837 дітей, з них за кордон – 1083 дитини, у тому 194 дитини з дитячих будинків-інтернатів.

Нагадаємо, з початку війни в Україні за офіційними даними загинуло 115 дітей, понад 140 отримали поранення. У статистику не потрапляють дані з Маріуполя та Волновахи, оскільки на даний момент порахувати кількість жертв не надається.

За інформацією interfax.com.ua та unian.net


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме