"Підтримати"
Новини
Всі новини

Про що волають голоси за ворожим російським кордоном: навала фейків як частина війни

Журналіст, публіцист, перекладач Олександр Михельсон, який має значний досвіт аналітичної і репортерської роботи, веде роз'яснювальну роботу у часи, коли звідусіль напливає цілий шквал різноманітної інформації. Зараз дуже важливе слово правди і аналізу подій. Особливо, коли це стосується голосів з-за ворожих кордонів.

У ворога дуже показова пропагандистська агонія. Наприклад, за останні години виявилося, що Україна готувалася страшно-престрашно напасти на "свабодний Данбас". У березні.

Знаєте, навіщо? Бо "в їхньому розпорядженні" є цілий наказ по Нацгвардії, і "в соответствии с приказом, заместителю командующего Нацгвардии была поставлена задача с 7-го по 28-е февраля 2022 организовать боевое слаживание батальонно-тактической группы Нацгвардии в составе (...) бригады Вооруженных сил Украины".

Не дають ЖОДНОЇ цитати, а для чого. Але висновки вже зробили!

А ще у нас таки є "американські лабораторії з біологічної зброї".Так-так. Бо Нуланд там, в Америці, кілька годин тому сказала, що переживає, щоб вони не потрапили до рук орків.

Ну, тобто ні. Вона не сказала, що вони американські. І що вони - з розробки зброї. І взагалі з розробки будь-чого. Просто сказала "біолабораторії" - і не що їх можуть захопити, а що їх розгромлять. Але ж тут все ясно, чи не так?

Приклади можна множити, це тільки найсвіжіші з найтупіших. А так сюди - і "в нашей базе данных с учетом истекших суток документально обработано уже 2 541 367 обращений по различным каналам связи от конкретных граждан Украины с просьбами спасти и эвакуировать их из 1 917 населенных пунктов Украины" (досі думаю, куди ж це подзвонить?); і про 250 нацгвардійців, які допомогли "доблєсним русскім" погасити влаштовану, гм, диверсантами пожежу на Запорізькій АЕС і були відпущені додому; і так далі.

І от до чого це все я.

По-перше, це вам не "Раша тудей", де пропагують, наприклад, шо ми своїх біженців в ЄС спеціально заражаємо сибірською язвою.   Це - офіційне Міноборони, і хоча чимало читачів скажуть, шо яка, на хрін, різниця, різниця є.

Бо, по-друге, це непрямо свідчить, шо всяким "Раша тудей" уже навіть в Раші мало вірять тудей, тобто, сьогодні. І доводиться притягати напряму державу, яка досі все-таки всіляко старалася відсторонитися.

Заодно зрозуміло, що, від кого б не виходла вся ця маячня, вона аж ніяк не може бути призначена для зовнішньої пропаганди. Отже, рашисти на це вже й не розраховують. А намагаються хоч якось зміцнювати новостворену внутрішню атмосферу КНДР-2. Наприклад, на випадок внутрішніх негараздів та/або контрнаступу України на тимчасово окуповані території.

Це агонія в тому плані, що "страшилки" покликані замістити відсутність позитиву, бо його вже нема на чому навіть нафантазувати. Ну, не розповідати ж по телевізору, шо у Маріуполі сепари нібито десь там просунулися на 800 метрів вперед? Це реальне повідомлення, коли шо: але як же його розповісти "скрєпному" росіянину, щоб у нього не виникло незручних асоціацій зі Сталінградом?..

Водночас, це - агонія з надією на підготовку до відступу. Потім можна буде сказати, що всі лабораторії розгромили, Донбас "захистили", Нацгвардії вже ну геть не існує   і так далі.

Але це - потім. А настання цього "потім" - в руках тих, хто колошматить уродів зараз.

І не забуває, що злісні тварюки в агонії все ще лишаються вкрай небезпечними.

Олександр Михельсон, Черкаси, InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме