"Підтримати"
Новини
Всі новини

Співробітництво між Укрзалізницею та РЗ повністю припинено

Залізничники України закликали залізничників Російської федерації не підтримувати війну та бойкотувати усі військові перевезення та операції. І чим це закінчилося?

Нас об’єднує єдина колія та єдина бажання до миру, підкреслено у зверненні.

Але РЖД продовжила перевезення військової техніки та всі операції і підвозила військову техніку та танки до кордонів України. Тоді АТ Укрзалізниця припинила будь-які відносини та взаємодію з ВАТ «Російські залізниці». 

Теперь зв'язку з РЖД у  України немає.

Залізничні переходи між країнами, які забезпечували раніше перевезення тисячі вантажів та приносили економікам обох країн мільйони доларів зруйновані. Також припинено диспетчерський зв’язок з РФ. 

Запит РЖД на відновлення зв’язку з АТ Укрзалізниця нічого не мав спільного з гуманітарною місією, це була нікчемна спроба відновити постачання воєнної техніки.

"Відповідь від нашого диспетчера вони отримали - це позиція всієї компанії, сказали в Укрзалізниці.

І хоча відповідь диспетчера була досить сильною у виразах, темі дня вона відповідає повністю.

Укрзалізниця повністю переорієнтує вантажні перевезення до Європи та продовжить розвивати «Шовковий шлях» в обхід Росії. Компанія готова стати повноцінним учасником логістичного ланцюгу Європейського Союзу.  

Також Укрзалізниця продовжить розвивати перевезення з країнами Азії, зокрема Китаєм та забезпечить якісну та швидку логістику між Азією та ЄС, але вже без участі Росії.

Зараз Укрзалізниця організує евакуаційні рейси. Вони безкоштовні.

Пріоритет надається дітям, жінкам та літнім людям, за наявності місць сісти в поїзд можуть всі інші пасажири. Інші поїзди рухаються країною, але через зменшення швидкості та зупинок біля блок-постів в разі необхідності графік руху змінюється, тож пасажирам рекомендується уважно слухати оголошення на вокзалах та чекати наступного евакуаційного поїзда. Посадка на поїзди та їх відправлення продовжуються навіть в комендантську годину.

Джерело: Укрзалізниця


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини