"Підтримати"
Новини
Всі новини

Путін заявив про визнання "незалежності ЛНР та ДНР" і перейшов до прямих загроз

Президент Росії Путін після тривалої промови на засіданні Радбезу сказав, що підпише указ про визнання "незалежності" "ЛНР" та "ДНР". Таке рішення російського президента не просто збільшує напруженість між Росією та Україною, а й ставить країни повністю на грань великої війни - цьому треба дивитися в очі.

Раніше главарі "ЛДНР" Пасічник і Пушилін звернулися до Путіна з проханням визнати "незалежність республік"... у рамках Луганської та Донецької областей, підкресливши цим, що претендують не лише на окуповану територію, а й на ту, що знаходиться під контролем України.

Таким чином, Путін фактично заявив про війну з Україною. Більше того, у своїй промові він сказав чимало загроз, на адресу нашої країни.

"Ми покажемо їм справжню декомунізацію", - знущально сказав він.

Чи розуміє російський народ, що його зробили заручником войовничих амбіцій правителя, який втратив уявлення про дотримання міжнародного права, правителя, що зарвався? І що у разі заходу на нашу територію діючої армії - "на прохання трудящих ЛДНР" - до Росії почнуть приїжджати труни їхніх дітей та батьків? Мабуть, ні, раз дозволили собі відмовитися від добросусідських відносин, не висловивши жодного протесту, тобто насправді підтримавши людоїдські устремління свого диктатора.

Таким чином, своєю заявою Путін окреслив вихід Росії з Мінських угод.

InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини