"Підтримати"
Новини
Всі новини

Безвіз для авіації: Верховна Рада ухвалила рішення про "відкрите небо" з Євросоюзом

Верховна Рада 311 голосами "за" підтримала проект закону України "Про ратифікацію угоди між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом та його державами-членами, з іншого боку, про спільний авіаційний простір" - закон підтримано в цілому. 

Верховна Рада України ухвалила в цілому проект закону України "Про ратифікацію угоди між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами-членами, з іншої сторони, про спільний авіаційний простір"

Угода про спільний авіаційний простір — це "авіаційний безвіз" одночасно для українських та європейських авіаперевізників.

Україна отримає такі самі можливості, правила й стандарти в галузі авіаперевезень, як і в держав-членів Євросоюзу.

Угоду про спільний авіаційний простір підписав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, віце-президент Єврокомісії Жозеп Боррель та посол керівної в Раді ЄС Республіки Словенія Томаж Менцін 12 жовтня в межах 23-го Саміту Україна — ЄС.

В межах спільного авіаційного простору (САП) зменшиться адміністративне навантаження на українські авіакомпанії. Про польоти до ЄС, маршрути, частоту рейсів і слоти українські авіакомпанії домовлятимуться за тією самою процедурою, як це робить будь-який перевізник з Євросоюзу, звичайні громадяни України отримають більше можливостей та напрямків для подорожей та знижені ціни на квитки.

Джерело: УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме