"Підтримати"
Новини
Всі новини

Що саме має терпіти красуня-Україна?

Що саме має терпіти красуня-Україна?

І чи красуня вона в очах Путіна? Немає сумнівів, що всі помітили стьоб та цинічний глум. І, можливо, натяк на давню образу від Зеленського в Юрмалі у 2016 році: "...Україна нагадує актрису з німецьких фільмів для дорослих: готова прийняти у будь-якій кількості та з будь-якого боку...".

Там ще є важливе питання – куди підуть отримані гроші.
І зверніть увагу: народ радісно ірже! Це у 2015 році! А зізнайтеся самі собі, деякі читачі: чи не ви іржете там, у темному залі? Чи не ви саме тоді вирішили, що це ваш хлопчик, і з ним буде, як мінімум, весело? Ну, ось і їжте тепер. І ротом, і іншою стороною свого організму.
І починайте терпіти Путіна. Звикайте. Він хоче серйозно і надовго. Росія, яка терпить 20 років, уже йому якось набридла, ясна річ. Хочеться нову терпілочку. Якиій не триста з лишком, а лише тридцять з невеликим хвостиком.
Зверніть увагу ще ось на що: на лексику великого Пу. На кримінальну лексику. На лексику ґвалтівника та садиста. Схоже, його вразила смерть Каддафі, котрий не витримав. Схоже, від таких картин він отримує задоволення, як справжній маніяк! Серійний.
Схоже, Путін добре знає, як все це виглядає на практиці і, можливо, застосовував цей метод там, у таємничих катівнях гедеерівської Штазі. І йому так сподобалося, що він дуже хоче тепер застосувати його до всієї України. Не вибірково, як сподіваються ті, хто там іржав у темряві з  реприз біснуватого Зе. Не вибірково, повторюю, а до всіх одразу. Оптом.
Зе має хороші приклади. Скажімо, дивовижно криваві дійства у 1973 році на стадіоні в Чилі, де наводив "порядки" Піночет. Ну, можна ще відправити вас до Кампучії (Камбоджі) часів 1975-1979 років у гості до комуніста Пол Пота. Цих прикладів вистачить за очі, їх просто безодня. Всі не перерахувати.
А Пу просто спить у своєму бункери і бачить, як має всіх громадян України оптом та в роздріб. Одразу у "расход" не пустить. Дивитиметься, як терпите.
А наш хлопчик...
Наш хлопчик повідомляє своїм громадянам, що ТЕРПІННЯ - це МУДРОСТЬ!
А ви погоджуєтесь з такою постановкою питання?
Терпіти станете?
І ви ж розумієте, що всі-всі-всі, хто сьогодні валом валить у Київ і запевняє нас, що їхня помста буде жахливою, всі вони – стоятимуть, стурбовано дивитимуться і тихенько хихотитимуть у кулачок, бо, в принципі, видовище їм швидше сподобається, ніж викличе обурення і бажання відігнати ґвалтівника від жертви, що плаче.
І нехай не радіють опезежисти. І їх не мине чаша сія. Вони будуть у загальній черзі на свою порцію втику. Чому? Ну, хоча б тому, що свого часу не зуміли утримати на троні Януковича. Адже це справжня зрада! Їх годували, напували, на ноги поставили, танцювать заставили, а вони?
Загалом їм, можливо, дістанеться навіть більше, ніж послідовним і чесним укрофашистам. Тому що все проржали, прожерли, протанцювали, а тепер ще просять. Кажуть: "Ну, вийшло так!" А їм відповідають: "І увійде теж непогано!"
Зрозуміло, що ніхто, навіть я, не хоче такого розвитку подій (а там – хто ж його зна!). 
Але ви уявляйте, уявляйте! Стане в нагоді, коли прийматимете рішення у всіляких там радах. 
Бо недооцінка супротивника - справді смерті подібна...

І да. Тепер вам зрозуміло, чому Макрон влаштувався так далеко від Путина? )

Костянтин Кузьменко, Київ, для InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме