"Підтримати"
Новини
Всі новини

Клімат змінюється: весна буде ранньою, а літо - дождливим

Клімат змінюється: весна буде ранньою, а літо - дождливим

В Україні поступово змінюється клімат на невластивий їй в останні роки. Так, 2022 року нагряне рання та стрімка весна, а влітку очікується незвично велика кількість дощів. Такий прогноз дає кліматолог, провідний науковий співробітник Інституту геофізики ім. С.І. Суботіна НАН України Світлана Бойченко.

“По-перше, потепління продовжуватиметься, і тенденція зараз характерна для літніх таких спекотних періодів, які перемежатимуться з традиційнішими. І плюс червень також відрізнятиметься певною повторюваністю аномально високих температур, що раніше не було характерно”, – сказала Бойченко.
За її словами, нинішня зима прогнозувалася холоднішою, ніж раніше. І справді, українці отримали і сніг, і морози. Таким чином, ми переходимо до іншого клімату.
"І можливо, навіть почнеться зміна з атмосферними опадами, їх стане випадати трохи більше, особливо влітку. Тому що в останні десятиліття характерним є зниження атмосферних опадів у літні місяці, і це була велика проблема на тлі високих аномальних температур”, – зазначила кліматолог.
Апостроф


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини