"Підтримати"
Новини
Всі новини

На околоземну орбіту будуть літати на багаторазовому космічному літаку

На околоземну орбіту будуть літати на багаторазовому космічному літаку

Компанія Radian оголосила про створення першого в світі багаторазового орбітального космічного літака. Він матиме форму звичайного літака, але зможе доставляти людей і вантажі на навколоземну орбіту.

Літальний апарат назвали Radian One. Він буде, багаторазовим, одноступінчастим, матиме горизонтальні зліт та посадку і зможе виконувати широкий спектр космічних операцій.
Подібна до літака конфігурація вимагає набагато менше інфраструктури, ніж системи вертикального запуску.
Новий літак можна буде повторно запустити вже через 48 годин.
Можливість літати в космос, виконувати місію, повертатися, дозаправлятися і знову літати, дозволить здійснювати космічні й наземні місії, неможливі з традиційними транспортними засобами.
Конструкція Radian One буде здатна виводити на орбіту до п'яти осіб і 2268 кілограмів вантажу. Апарат оснастять трьома двигунами на рідкому паливі. Він матиме масу близько 4 536 кілограмів.
Апарат злетить зі звичайної злітно-посадкової смуги, підніметься на потрібну йому висоту і вже в повітрі запустить ракетні двигуни, щоб вийти на орбіту.
Компанія стверджує, що Radian One залишатиметься там до п'яти днів, а потім знову увійде в атмосферу. Крило літака дозволить плавно приземлитися на будь-якій злітно-посадковій смузі.
Крила пропонують можливості та типи місій, які просто неможливі з традиційними ракетами з вертикальним зльотом, – каже Лівінгстон Холдер, співзасновник Radian, технічний директор.
Мета Radian – вдосконалювати свої основні технології, що в кінцевому підсумку дозволить забезпечити швидкість польоту, подібну до літака, але з меншими витратами на місію.
24tv


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини