"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ми житимемо в розумних літаючих сферах, які самі себе забезпечують

Ми житимемо в розумних літаючих сферах, які самі себе забезпечують

Концептуальне середовище існування Carbon Capture Refuge X було розроблено дизайнером Bless Yee як архітектурне рішення майбутнього, яке надасть вченим місце для досліджень у тропосфері Землі, вловлювання вуглецю з повітря та виробництва електроенергії.

Середовище проживання характеризується літаючою конструкцією, яка розташовуватиметься високо над поверхнею Землі, використовуватиме вентилятори для захоплення повітря. Конструкція буде працювати для вловлювання вуглецю з атмосфери та вироблення енергії за допомогою сонячних батарей для підтримки різноманітних інженерних мереж по всій структурі.
У кожному будинку-сфері будуть сонячні батареї та вентилятори прямого уловлювання повітря, які витягають вуглець з атмосфери для перетворення на електричну енергію. Енергія проходитиме через неонові смуги на підлозі, стінах та дахах конструкції. Дизайнер визначає ці лінії як «жили», призначені для циркуляції інженерних комунікацій по всій конструкції. Вони також будуть діяти як «м'язи», які подовжуються, щоб пристосуватися до зростання системи, а також відкриватися та закриватися залежно від погоди, щоб усередину проникало повітря та природне світло!
Carbon Capture Refuge X – це творче бачення ширяючого, технологічно просунутого міста майбутнього. Незважаючи на те, що дизайн здається чимось фантастичним, що ви можете побачити тільки у фільмах, насправді він демонструє досяжні технології, такі як вловлювання вуглецю, яке відіграватиме важливу роль у зверненні зміни клімату.
У конструкції використовується магнітне поле Землі, щоб утримувати сферу над землею і морем, створюючи таким чином парячу структуру в тропосфері. Його фізична форма постійно розвиватиметься. Дрони використовуватимуться для доставки товарів між сферами.
Carbon Capture Refuge X також включатиме збір дощової води, яка зберігатиметься і фільтруватиметься рослинністю, а потім використовуватиметься для доповнення гідропонного землеробства. Рослинність створює локальний мікроклімат. Також буде центр управління, який слідкує за комфортом, місцем розташування та комунікаціями в середовищі проживання.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини