"Підтримати"
Новини
Всі новини

Плавучому "розумному" місту не страшні повені та урагани

Плавучому "розумному" місту не страшні повені та урагани

Глобальне потепління викликає безліч катаклізмів, таких як посухи, лісові пожежі та повені. За даними групи експертів зі зміни клімату, глобальне потепління, по суті, необоротне, а це означає, що ці небезпеки зростатимуть. Деякі країни почали готуватися до глобального потепління наперед.

Місто Пусан у Південній Кореї, UN-Habitat та OCEANIX об'єднали зусилля, щоб побудувати перший у світі прототип стійкого плавучого міста, який допоможе уникнути фізичних втрат під час повені.
«Стійкі плавучі міста є частиною арсеналу доступних нам стратегій адаптації до зміни клімату. Замість боротися з водою, потрібно вчитися жити з нею в гармонії. Ми чекаємо на розробку природоохоронних рішень за допомогою концепції плавучого міста, і Пусан - ідеальний вибір для розгортання прототипу», - сказав виконавчий директор UN-Habitat Маймунах Мохд Шаріф.
У міру зростання населення дедалі більше людей витісняються у прибережні міста. Проте загальновідомо, що ці регіони схильні до повеней і ураганів.
Частиною адаптації до зміни клімату є будівництво міст, які зможуть протистояти повеням та ураганам. Технології та наука, використані у першому прототипі міста, можуть бути повторені в інших містах та регіонах, створюючи безпечніший та стійкіший до клімату світ.
Місто Пусан є одним з найважливіших морських міст 21 століття та ідеальним місцем для створення першого прототипу плавучого міста. 
Нове плавуче місто складатиметься із серії шестикутних платформ, розташованих на воді, і буде самостійно виробляти електроенергію.
Місто буде повністю самодостатнім, виробляти власні продукти харчування та питну воду, буде несприйнятливим до всіх видів загроз, пов'язаних зі зміною клімату, включаючи урагани 5-ї категорії. 
Загалом місто стане яскравим прикладом міст майбутнього.
Джерело: building-tech


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме