"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українські дизайнери створили концепт електромобіля класу люкс з конкурентоспроможним дизайном

Українські дизайнери створили концепт електромобіля класу люкс з конкурентоспроможним дизайном

Група дизайнерів некомерційного проєкту KRAЇNA, створила концепт автівки люкс-класу. Як заявляють творці, їхньою ціллю було створення українського електромобіля з конкурентоспроможним дизайном.

У своєму інстаграмі команда наголосила, що натхненням для них стала місцева промислова та архітектурна спадщина – літаки Антонова, київські будівлі Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації, відомого як "НЛО" та готелю "Салют" і Державне космічне агентство України. Це концептуальний проєкт, спрямований на дослідження та експерименти.
Джерелом нашого натхнення став могутній АН-225, названий його творцями "Мрія", що означає "Те, що створене уявою, фантазією". Він є об’єктом захоплення для дітей та дорослих в усьому світі протягом останніх кількох десятиліть. Нашим прагненням стало творіння дещо близького до його значущості та унікальності, насамперед за своїм візуальним ефектом, – пишуть творці.
Яких-небудь гіпотетичних технічних характеристик немає. Команда наголошує, що це лише концепт. Ніяких конкретних планів та домовленостей про виробництво не укладали.
Над концептом працювали п'ятеро дизайнерів: Максим Шкiндер, який є автором ідеї та дизайнером, працює старшим дизайнером суперкарів у компанії McLaren; Антон Нiколаєв – дизайнер; Володимир Панченко – моделювання та візуалізація, працює у компанії Bugatti-Rimac; Вiталiй Енес – візуалізація; Сергiй Воронов – Web-розробка.
В останні кілька років ми бачили приклади спроб створення українського авто групами ентузіастів і небайдужих автомобілістів. Я завжди вважав, що ці проєкт були орієнтиром нових проб і експериментів, поки одна з них не вдасться. Ми об'єднали зусилля з іншими талановитими фахівцями з України, які працюють за кордоном в автомобільних і IT-компаніях, щоб показати, на що здатний колективний розум, – коментує концепткар Максим Шкіндер.


KRAЇNA


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме