"Підтримати"
Новини
Всі новини

Демографічна війна у Криму: Росія завозить своїх громадян, переважно - військовослужбовців

Демографічна війна у Криму: Росія завозить своїх громадян, переважно - військовослужбовців

Російська Федерація завезла на територію тимчасово окупованого Криму щонайменше 600 тисяч своїх громадян. Цим країна-агресор створює на українському півострові плацдарм для розширення свого впливу в регіоні. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) України Олексій Данілов.

"Наразі там йде повне переозброєння і постійно проходять навчання. За даними нашої розвідки, вони завезли вже туди понад 600 тисяч громадян РФ, щоб заселити територію Криму", – підкреслив Данілов.
За даними російської статистики, з 2014 року на територію Кримського півострова, без урахування Севастополя, переїхало приблизно 117 тисяч людей.
У сюжеті також навели слова підконтрольного РФ "губернатора" Севастополя Михайла Развожаєва: за "споживанням води та хліба", він вирахував, що в місті проживає понад 700 тисяч осіб.
Правозахисники ж переконані, що реальна кількість росіян, які перебралися за цей час у Крим, значно більша. До того ж ідеться переважно про мілітаризоване населення – військових і силовиків із РФ.
Правоохоронці вказують на складність дослідити нинішній демографічний склад тимчасово окупованого півострова. Прокуратура АР Крим і міста Севастополя разом із експертами продовжують розроблювати методи, які б дозволили порахувати кількість переселених росіян і тих, кого окупація змусила покинути півострів.
Оbozrevatel


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини