"Підтримати"
Новини
Всі новини

Росія виправдовується за свою агресію та готується до нового загострення

Росія виправдовується за свою агресію та готується до нового загострення

Заступник міністра оборони РФ Олександр Фомін заявив, що Північноатлантичний альянс готується до великомасштабного збройного конфлікту з Росією. Водночас події на сході України нібито були спровоковані країнами Заходу, а НАТО використав їх як привід для припинення взаємодії з Російською Федерацією.

Відповідні заяви чиновник озвучив на брифінгу для військових аташе та представників посольств іноземних держав, акредитованих у Москві, пише ТАСС. Він наголосив, що військове будівництво блоку повністю перенацілене на підготовку до великомасштабного збройного конфлікту високої інтенсивності з країною-агресором.
Федоров заявив, що у військових документах НАТО останніх років Росію визначено як головне джерело загроз безпеці коаліції, попри те, що згідно з "Римською декларацією", РФ та альянс не можуть розглядати одне одного як противника.
Конкретизуючи свої слова про військові провокації НАТО поблизу кордонів Росії, чиновник відзначив спробу британського есмінця УРО Defender 23 червня 2021 року проникнути в територіальні води РФ в районі мису Фіолент біля узбережжя Криму. Загалом, за його словами, у Чорноморському регіоні зросла інтенсивність залучення розвідувальної авіації порівняно з 2020 роком на понад 60 відсотків.
"Щороку блоком НАТО проводиться 30 великих навчань, під час яких відпрацьовуються сценарії ведення воєнних дій проти Росії", – запевнив Федоров.
Він висловив думку, що війну в Україні 2014 року, яку чиновник назвав "кривавим переворотом", спровокували саме країни Заходу за підтримки США. Цей конфлікт, за словами чиновника, нібито був також використаний НАТО як привід для припинення взаємодії з Росією.
Підсумовуючи, Федоров заявив, що Міноборони Росії чекає від НАТО негайної реакції на пропозиції щодо гарантій безпеки та готове розпочати переговори у будь-який час.
"Вважаємо, що цю угоду розроблено на користь як Росії, так і Європи загалом", – зазначив заступник міністра.
Раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що РФ може відреагувати на розширення НАТО у східному напрямку "по-різному". Все залежатиме від того, що запропонують главі держави російські військові експерти. Глава країни-агресора неодноразово говорив про те, що розміщення в Україні зброї НАТО та розширення Альянсу на схід загалом – це "червоні лінії" для Кремля.
Оbozrevatel


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини