"Підтримати"
Новини
Всі новини

Прогноз самих бойовиків щодо гіпотетичного наступу ЗСУ: «Ми всі загинемо»

Прогноз самих бойовиків щодо гіпотетичного наступу ЗСУ: «Ми всі загинемо»

Якщо Росія припинить підтримку «республік», то це нібито призведе до масової загибелі людей, але навіть якщо РФ просто втрутиться в конфлікт із затримкою, які нібито вижили, теж залишиться небагато. Про це заявив член НВФ "народної міліції ЛНР" Єгор Мітін, пише ДонПрес.

Він зазначив, що ЗСУ перевищують силами «армію ЛДНР», оскільки в обороні «республік» задіяно близько 40 000 осіб, а сили ЗСУ втричі більші. За його словами, за гострої необхідності ЗСУ збільшать склад удвічі без особливих зусиль:
«Якщо Росія з якихось причин відмовиться від нас, справа кількох днів, і ми всі загинемо. Дебальцевський успіх зараз, швидше за все, був би малоймовірним. Внести хаос до лав противника можна лише значно перевершують його силами. У разі гострої необхідності вони збільшать склад удвічі без особливих зусиль. Ми ж не зможемо цього зробити, ми й так усі на фронті».
На думку члена НВФ, якби не фактор стримування з боку Росії, ЗСУ давно розбили «армію ЛДНР» «просто на фундамент».
Потрібно сказати, що зараз Росія не виявляє бажання "кинути" ОРДЛО і запевняє, що завжди допомагатиме незаконним збройним формуванням.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини