"Підтримати"
Новини
Всі новини

Моспанівське родовище: в Україні відкриті рекордні запаси газу

Моспанівське родовище: в Україні відкриті рекордні запаси газу

Найбільша в Україні газовидобувна компанія "Укргазвидобування" відкрила нове Моспанівське родовище у Харківській області, повідомляє прес-служба компанія. За попередніми оцінками, ресурси родовища становлять до 5 млрд куб. м, що забезпечує 239 тис. куб. м газу на добу. 

Зазначається, що пошукова свердловина, яка відкрила родовище, забезпечує 239 тис.куб. м газу на добу. За попередніми оцінками, ресурси родовища становлять до 5 млрд куб. м газу. Результати пошуково-розвідувальних робіт вказують на високу перспективність родовища. Це також підтверджує наявне поблизу Волохівське родовище, яке вже розробляє компанія.
"На цій ділянці в 2019 році ми провели 3D-сейсміку, на основі якої побудували структурно-тектонічну модель площі. Далі геологи, використовуючи ймовірнісні методи оцінки ресурсної бази і сучасні методики прогнозу пастки, визначили місце розташування і глибину пошукової свердловини. Ризики оцінювали також із застосуванням передового програмного забезпечення. В результаті успішного буріння нашими фахівцями маємо високий добовий дебіт і новий перспективний актив", – цитує прес-служба директора дивізіону "Нафтогаз розвідка і видобуток" Олександра Романюка.

Видобуток газу

"Укргазвидобування" за січень-жовтень видобула 11,36 млрд куб.м газу, що на 4,5% менше, ніж за аналогічний період минулого року.
У жовтні голова правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко заявляв, що компанія ставить перед собою завдання збільшити видобуток природного газу в найближчі десять років в 1,8 рази, до 24 млрд куб. м.
"Укргазвидобування" - найбільша газовидобувна компанія України, частка якої в загальному обсязі видобутку вуглеводнів в країні становить близько 70%. 100% акцій компанії належать НАК"Нафтогаз України".
Джерело: УНІАН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини