"Підтримати"
Новини
Всі новини

Течія віднесла купальницю в море на 12 годин, врятували дельфіни

Течія віднесла купальницю в море на 12 годин, врятували дельфіни

Жінка провела у 18-градусному морі близько 12 годин. Їй вдалося врятуватись завдяки плаваючим поряд дельфінам. Про це повідомляє Daily Mail.

Викладач університету, якого звати Хосров Хосравані, тільки нещодавно отримав права на управління яхтою. Того дня він здійснював морську подорож разом із друзями з Марина дель Рей до пляжу Парадайз-Коув. 
Під час мандрівки у відкритому морі він побачив зграю дельфінів, які кружляли на одному місці, привертаючи увагу. Коли Хосров підплив до них ближче, виявив у воді жіночу руку.
"Якби не дельфіни, я б ніколи не побачив цієї жінки, якій залишалося жити лише кілька хвилин", – заявив чоловік.
Він зазначив, що перед відправкою провів друзям інструктаж з безпеки.
"Я їм сказав, що зазвичай ці навички не знадобляться на практиці, але їх треба знати. А за 30 хвилин їм усім довелося згадати те, чого я їх навчав", — додав Хосров.
Оголену жінку дістали із води. Вона була знесилена й замерзла настільки, що не могла рухатися і говорити. Потерпілу вкутали у ковдри та зв'язалися з рятувальниками.
Через 7 хвилин прибула команда, яка забрала жінку на берег. Виявилося, що американку підхопила течія, коли вона вночі вирішила покупатися сама.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини