"Підтримати"
Новини
Всі новини

Відключень електроенергії не буде: буде 7 кораблів “панамакс” з вугіллям, запевнив Зеленський

Відключень електроенергії не буде: буде 7 кораблів “панамакс” з вугіллям, запевнив Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна успішно долає ситуацію, яка склалася з дефіцитом вугілля і запевнив, що відключень світла не буде. Про це президент заявив у своєму відеозверненні 15 листопада.

“Нестачі не буде, а буде сім кораблів “панамакс”, які вже прямують і прибудуть до українських портів найближчим часом”, – сказав Зеленський.
За словами президента, вугілля, яке буде доставлене морським шляхом, повністю закриє потреби в енергетичній сфері до кінця року.
“Ми не купуємо вугілля у сепаратистів … Ми не платимо і не будемо платити тим, хто не визнає нашу незалежність, і робимо перший крок на шляху до повної енергетичної незалежності України”, – додав він.
Також глава держави спростував інформацію про можливі відключення електроенергії в країні і запевнив, що “держава нікого не залишить без світла і тепла”.
“Відключенням світла можуть лякати тільки тих, у кого відключено логіку та критичне мислення. Проста порада: щоб не чути брехливі казки про відключення світла, відключайте звук на деяких брехливих каналах, а краще – не дивіться взагалі. Це збереже і нерви, і електроенергію”, – заявив президент.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини