"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вугілля для генерації енергії буде: його імпортують із Польщі, Казахстану та ПАР

Україна на листопад уже має контракти на постачання вугілля з Польщі, Казахстану та Південно-Африканської Республіки, заявив перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко.

"Державна компанія Центренерго планує імпортувати з цих країн близько 200 тисяч тонн вугілля. Також ведуться переговори з постачальниками з вугілля Сполучених Штатів Америки", – сказав Власенко.
Також зазначається, що частка імпорту вугілля зросте у порівнянні з жовтнем, проте роботу теплової генерації здебільшого забезпечує українське вугілля.
"Робота нашої теплової генерації забезпечується переважно українським вугіллям. У жовтні на теплоелектростанції надійшло понад 1,1 млн тонн вугілля власного видобутку. Це становить 85% від загального постачання", – зазначив заступник міністра.
Власенко також додав, що наступного місяця планується збільшити постачання вітчизняного вугілля до 1,4 млн тонн.
"Міненерго у щоденному режимі контролює надходження та спрацювання вугілля на теплових електростанціях. Станом на 29 жовтня у роботі – 35 теплових енергоблоків та 11 атомних. Вугілля надходить на теплові електростанції досить ритмічно, щоб забезпечити безперебійну роботу генерації", — йдеться у повідомленні.
11 жовтня у ДТЕК заявляли, що купівлю вугілля для української генерації на зовнішніх ринках може ускладнити Китай, який скуповує вугілля у традиційних імпортерів України, Росії та Казахстану.
28 жовтня Міністерство енергетики повідомило, що Україна планує збільшити вдвічі імпорт вугілля у листопаді. З 1 листопада Росія припиняє постачання енергетичного вугілля до України.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини