"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вживання кави і чаю знижує ризик небезпечних хвороб

Вживання кави і чаю знижує ризик небезпечних хвороб

Не поспішайте відмовлятися від вживання чаю і кави, якщо ви їх так любите! Останні дослідження показали, що ці напої знижують ризик захворіти на недоумство. Про це пише The Sun.

Є хороші новини
Виявляється, якщо вживати в середньому 11 чашок підбадьорливих напоїв на тиждень, то ризик захворіти недоумством знижується утричі. Але не поспішайте радіти. Одного вживання кави або чаю мало. Потрібно ще дотримуватися здорового способу життя і їсти здорову їжу. У комплексі це допоможе протистояти деменції.

Результати дослідження
У дослідженні взяли участь 1059 осіб у Греції з середнім віком 73 роки, у яких не було діагностовано деменції. Кожна людина внесла в анкету свої дані, зокрема про своє харчування і спосіб життя. Після цього дані вивчили вчені. Виявилося, що люди, які вживали багато овочів і фруктів, а також близько 11 чашок кави або чаю на тиждень отримали вищі бали.
Потім дослідники відстежували учасників протягом трьох років, за цей час у 6% розвинулося недоумство.
Дослідження, опубліковане в журналі Neurology, показало, що якщо людина не дотримувалася дієтичного харчування - то ризик розвитку недоумства підвищувався на 21%. Вчені нагадали, що фрукти і овочі багаті вітамінами і мінералами, які можуть захистити клітини від пошкоджень і запобігти запалення в організмі.

Чому чай і кава не шкідливі
У чаї містяться антиоксиданти, звані катехінами. Найбільше їх в зеленому чаї.
У каві велика кількість сполук, які мають антиоксидантну і протизапальну дію для більшості людей.
З'ясувалося, що ці два напої в деякій мірі захищають від деменції в деяких випадках. А ось продукти з цукром і жирами - навпаки, викликають запалення в організмі.
Автор дослідження -доктор Ніколас Скармеас впевнений, що правильне харчування - це один з факторів, але не основний, який допоможе уникнути недоумства.
Не забувайте, щоб бути здоровим потрібно не тільки пити чай і каву, обов'язково потрібно відмовитися від куріння, алкоголю, а також вести рухливий спосіб життя.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини