"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чотири поширені випадки, коли кава діє подібно лікам

Численні дослідження різних команд вчених підтверджують лікувальні властивості кави із кофеіном, пише Ukrhealth.

Від стресу. Міжнародне дослідження вчених з португальського університету Коїмбри і Боннського університету показало: кофеїн блокує особливий рецептор і тим самим зменшує симптоми стресу. Це також підтверджується довгостроковим дослідженням Гарвардського університету. Його фахівці встановили, що жінки, які випивають чотири чашки кави з кофеїном в день, на 20 відсотків рідше страждають депресією, ніж ті, хто випиває всього одну чашку в тиждень.

Від хвороб мозку. Дані дослідників з Університету Балтімора говорять, що регулярний прийом кави покращує довготривалу пам’ять, а також забезпечує профілактику хвороб мозку. Люди, які споживають три чашки в день, менш схильні до деменції і хвороба Альцгеймера-це пояснюється тим, що кофеїн пригнічує відкладення тау-білка в головному мозку. Крім того, кофеїн знижує ризик хвороби Паркінсона. Монреальський університет прийшов до висновку, що кофеїн не посилює Типовий тремор, а, скоріше, знімає його.

Від хвороб серця. Люди, які випивають від трьох до п’яти чашок кави в день, не страждають серцевим нападом або інсультом так часто, як ті, хто не п’є каву, – це висновок Гарвардської школи громадської охорони здоров’я. Завдяки своїм антиоксидантним і протизапальним властивостям, кофеїн позитивно впливає на показники артеріального тиску.

Від хвороб печінки. Кава сприяє регенерації печінки. Згідно з дослідженням Національного інституту раку в Меріленді, у будь-якої людини, що випиває дві-три чашки кави за 24 години до обстеження, показники печінки виявляються краще, ніж у людей, які не пили каву напередодні. Вчені вказують на речовини дітерпени, що містяться в каві. Вони активують процеси детоксикації печінки, попутно знижуючи ризики цирозу і раку цього органу.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини