"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кава без кофеїну більш корисна для печінки і допомагає схуднути

Улюблена багатьма кава, але тільки без кофеїну – ефективний природний гепатопротектор, також напій здатний знижувати надлишок цукру в крові. До такого висновку прийшли італійські медики: результати їх дослідження розповідає Nutrients.

Чим же корисна кава саме для печінки?
За допомогою кави без кофеїну можна підтримати печінку при жировому гепатозі (або неалкогольній жирової хворобі печінки), яким зараз страждає все більше людей. Це захворювання розвивається на тлі ожиріння та нераціонального, нездорового харчування, куріння і зловживання алкоголем, постійних стресів.
При жировому гепатозі в клітинах печінки накопичується жир, починається запальний процес, потім формується фіброз (розростання сполучної тканини в печінці). Якщо стан не лікувати, то він може закінчитися цирозом печінки.
Небезпека захворювання в тому, що неалкогольна жирова хвороби печінки довго протікає без симптомів. Вчені провели інтенсивне дослідження на лабораторних мишах. І прийшли до висновку, що вживання кави має захисну дію проти жирового гепатозу.
Природним гепатопротектором кави визнаний через вміст в неї поліфенольної фракції, тобто хлорогенових кислот. Так, після вживання кави без кофеїну дослідники відзначили зниження запального процесу в печінці та активне відновлення клітин. А ще медики помітили, що кава без кофеїну ефективна в плані зниження ваги.
Тобто, можна схуднути на каві без кофеїну?
Кавові зерна, особливо зелені, особливо багаті хлорогеновими кислотами. Але домогтися ефективного схуднення тільки за допомогою вживання кави не вийде, незважаючи на те, що вона дійсно сприяє жиросжиганию. До того ж, не варто зловживати кавою.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини