"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як пити каву, щоб зберегти рухливість м'язів з віком

Один з побічних ефектів старіння - неминуча втрата сили і рухливості. Частково це пов'язано з природною втратою м'язової маси. Найкраще, що ви можете зробити, щоб уповільнити процес, - регулярно займатися спортом. Однак дослідники з Японського геріатричного суспільства кажуть, що може допомогти і така проста річ, як чашка кави. Про це пишуть в серпневому випуску журналу Geriatrics and Gerontology.

Вчені виявили, що у тих, хто пив каву, була більш висока маса скелетних м'язів. Їх дані порівняли з тими, хто не пив кави. Чим більше кави випив людина, тим краще він справлявся з цими показниками.
Жінки, які випивають три або більше чашок кави в день, мали на 0,5% більшу масу скелетних м'язів, ніж ті, хто не пив кави. Жінки в середньому втрачають 0,4 відсотка своєї скелетної м'язової маси в рік. Так що дослідники стверджують, що ці дані свідчать про те, що кава надає профілактичну дію на вікову втрату м'язової маси.
Кава сама по собі не може замінити фізичну активність. Але якщо ви будете пити її щодня без цукру, ви посилити боротьбу з вікової втратою м'язової маси.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини