"Підтримати"
Новини
Всі новини

Своїх бойових роботів та Байрактари планує виготовляти “Укроборонпром”

Своїх бойових роботів та Байрактари планує виготовляти “Укроборонпром”

Завод “Меридіан” імені Сергія Корольова, що входить до групи компаній “Укроборонпром”, візьме участь у створенні вітчизняних бойових роботів. Про це повідомляє пресслужба “Укроборонпрому”.

Очікується, що вдасться створити безекіпажні наземні компактні машини. Їх хочуть застосовувати для виконання логістичних, розвідувальних і бойових завдань, зокрема вогневої підтримки та розмінування.
Завод “Укроборонпрому” має забезпечити серійне виробництво, а холдинг Sikorsky Challenge — маркетинговий супровід.
Директорка з розвитку заводу “Меридіан” Ольга Руденко вважає, що цей проект має стати прикладом співпраці між наукою та виробництвом.
“Наш завод готовий до таких викликів, і наш пріоритет на сьогодні — налагодження виробництва бойових мобільних роботів, які можуть стати зброєю майбутнього, значно підсилити обороноздатність нашої держави й дати потужний імпульс для подальшого розвитку інноваційних сфер економіки”, — заявила посадовиця.
Створення бойових роботів має бути однією з п’яти інноваційних ініціатив заводу в оборонній сфері. Інші проекти, розповідає Руденко, стосуються протидії ворожим безпілотникам, розмінування територій за допомогою дронів та створення економічного електродвигуна.
Також на заводі планують працювати над створенням технологій інтелектуального відеомоніторингу повітряного простору й високоточним наведенням засобів ураження повітряних об’єктів.
Нагадаємо
В Україні планують побудувати завод і налагодити повномасштабне виробництво безпілотних літальних апаратів “Байрактар”.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме