"Підтримати"
Новини
Всі новини

“Пшеничні стоги” Ван Гога продали на аукціоні за рекордні 36 млн доларів

“Пшеничні стоги” Ван Гога продали на аукціоні за рекордні 36 млн доларів

Картину нідерландського художника Вінсента Ван Гога “Пшеничні стоги”, яку під час Другої світової війни конфіскували нацисти, продали на аукціоні Christie’s за 35,9 млн доларів. Про це повідомили на сайті аукціонного дому.

Аукціон відбувся 11 листопада у Нью-Йорку. Остаточна ціна картини розміром 48,5×60,4 см виявилася на 6 млн вищою за прогнозовану.
“Пшеничні стоги” Ван Гог намалював 1888 року, коли перебував у французькому муніципалітеті Арло. На полотні аквареллю та гуашшю зображено жінок, які працюють у полі.
Після смерті художника картина належала його брату. Під час Другої світової війни витвір мистецтва конфіскували нацисти.
1978 року картину придбала галерея у Нью-Йорку Wildenstein & Co, звідти її викупив покійний колекціонер мистецтв Едвард Локрідж Кокс.
Востаннє картину бачили на публіці 1905 року, її було презентовано у Стеделійкському музеї в Амстердамі.
Нагадаємо
Вінсент Ван Гог — нідерландський художник-імпресіоніст, народився 1853 року. Він відомий як автор картин “Зоряна ніч”, “Соняшники”, “Портрет доктора Гаше”, “Іриси”, “Нічне кафе в Арлі”, “Спальня в Арлі” та власних автопортретів.
А картину “Любов у відрі для сміття” художника Бенксі продали за рекордні 25 млн доларів.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини