"Підтримати"
Новини
Всі новини

Олексій Резніков призначений ВР на посаду міністра оборони

Верховна Рада підтримала подання Президента України про призначення Олексія Резнікова на посаду міністра оборони, передає УНН.

Кандидатуру Резнікова підтримали 273 нардепів.

Хто він є

У своєму виступі Резніков наголосив на важливості розбудови української армії на принципах поваги до військових. Щодо війни з Росією, то новопризначений міністр вважає, що Україна має дати комплексну та адаптивну відповідь.
"Ціна ескалації має бути неприйнятною для агресора, а вартість тимчасової окупації наших територій постійно зростати", - заявив Резніков з трибуни ВР.
Важливим аспектом Резніков вважає співпрацю Міністерства оборони та Міністерства стратегічної промисловості для забезпечення армії зброєю.
А також, за словами Резнікова, важливим аспектом має стати військова дипломатія, яку МОУ проводитиме спільно з МЗС.
Нагадаємо
Олексій Резніков — український правник, був заступником голови Київської міської державної адміністрації з квітня 2016 року по вересень 2018 року, адвокат, Заслужений юрист України.
Резніков з вересня 2019 року був представником України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи. 4 березня 2020 року його було призначено на посаду віце-прем‘єр-міністра України - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Питання призову

Олексій Резніков заявив, що наразі обговорює доречність скасування призову на військову службу. Про це він повідомив журналістам в кулуарах ВР
“Я у своїх попередніх консультаціях, дійсно, зараз обговорюю доречність скасування призову. Я не хочу зараз давати своє бачення, у мене є відчуття, але я хочу перевірити його, проговоривши з експертами. Моя мрія, щоб, за великим рахунком, ми прийшли до професійної армії”, — розповів Резніков.
За його словами, Міноборони має зробити службу в армії привабливою, щоб в країні не стояли питання про призов хлопців-студентів.
“Я сподіваюсь, що новий закон про національний спротив, про створення військ територіальної оборони, можливо, і буде тим замінником зручним, коли люди будуть проходити підготовку і бути в реєстрі територіальної оборони, й це якраз буде мобілізаційним резервом”, — сказав Резніков.

Кадрові зміни

Олексій Резніков заявив, що в Міністерстві оборони України будуть кадрові зміни. Про це він повідомив журналістам в кулуарах ВР, передає кореспондент УНН.
“Всі кадрові зміни в Збройних силах будуть однозначно погоджуватися із взаємодії та комунікації з Валерієм Залужним... Кадрову політику будемо разом впроваджувати. Кадрові зміни в Міністерстві оборони думаю мають місце і будуть”, — сказав Резніков.
Він зазначив, що зараз не буде озвучувати жодних прізвищ.
“Тому що я хочу поспілкуватися з кожною людиною хто має відповідальну посаду, зрозуміти, що вона робить, що в них не виходить, що заважало, перешкоджало і я відчую чи нам далі по дорозі, чи потрібно буде подякувати, потиснути руки і попросити звільнити місце. Це буде зроблено оперативно протягом декількох днів”, — розповів Резніков.
Окрім того, він розповів, що перший його візит буде в зону проведення ООС разом з головнокомандуючим.
“А потім по бригадно, по всіх видах Збройних Сил і Вінницю, й в Одесу, Закарпаття... Там є декілька нюансів, потрібно мотивувати людей продовжувати контракт — це дуже важливо. У нас дуже високий відсоток людей, які не продовжують контракт. Тобто Україна вкладає в них кошти, вчить. Вони прослужили 6 місяців, а далі немає продовження. Тобто немає далі мотивації. Нею може бути житлова програма, грошове забезпечення, справедливий кар’єрний ріст”, — сказав Резніков.

Аудит армії

Новий міністр оборони України Олексій Резніков має намір відвідати з головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним зону проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі. Про це він повідомив на брифінгу у парламенті.
Глава оборонного відомства уточнив:
«Зробимо аудит, поїдемо до військ. Перший візит буде в зону проведення ООС разом із головнокомандувачем, а потім з усіх видів збройних сил».
За словами Резнікова, він має намір спільно із Залужним організувати взаємодію між Генштабом та Міністерством оборони:
«Це буде співпраця, взаємодія, повна кооперація. Збройні сили нас захищають, а моє завдання — захищати їх у політичних, дипломатичних, юридичних питаннях».Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини