"Підтримати"
Новини
Всі новини

Американському місту Чикаго загрожує зникнення через підвищення рівня води в озері Мічиган

Зливи та посуха викликають різкі коливання рівня води в озері Мічиган, а також у місцевій однойменній річці Чикаго, що завдає серйозної шкоди місту, повідомляє CNBC.

Щоб запобігти затопленню, у Чикаго створили шлюзи, які контролюють рівень води в озері та річці. Однак минулого року дощі були настільки сильними, що вперше ця система не спрацювала.
Торік узимку рівень води в озері Мічиган став рекордно високим. Хвилі затопили будинки до третього поверху. Річка Чикаго тоді також вийшла з берегів, унаслідок чого вимкнули електроенергію.
“Найбільший ризик полягає в тому, що зміни клімату призведуть до рівня води, з яким вже не впорається інфраструктура міста, його берегові лінії та будинки”, — зазначає доцент школи довкілля та сталого розвитку університету Мічигану Дрю Гроневолд.
Додамо, що на зміцнення берегової лінії Чикаго інженерний корпус армії США з 2020 року вже витратив 500 мільйонів доларів. У місті висадили десятки тисяч дерев, які можуть запобігти потраплянню дощу в річку.
Окрім того, у місті закликають скоротити викиди вуглекислого газу, оскільки вбачають у цьому єдине реальний варіант боротьби з глобальним потеплінням на місцевому рівні.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини