"Підтримати"
Новини
Всі новини

Гаїті зруйновано землетрусом, а Росію поглинають пожежі

Кількість загиблих від руйнівного землетрусу на Гаїті в неділю зросла до 1297. Рятувальники шукають тих, хто вижив. Про це пише  Reuters. А у Росії горить 1,5 млн га лісу, повідомляє УНН із посиланням на ТАСС.

Основного удару зазнав південно-західний Гаїті, особливо регіон в місті Ле -Кай та його околицях. Агентство цивільного захисту Гаїті заявило, що кількість жертв катастрофи зросла до 1297 осіб, а лікарні, які ще працювали, намагаються впоратися з близько 5700 поранених, зареєстрованих на даний момент.
Церкви, готелі, лікарні та школи були сильно пошкоджені або зруйновані, тоді як стіни в’язниці були знищені після землетрусу.
У Лес -Кай, приморському місті, де мешкає близько 90 тисяч людей, рятувальники в червоних касках і синіх комбінезонах витягували тіла із заплутаних уламків однієї будівлі, оскільки жовтий механічний екскаватор неподалік допоміг перенести уламки.
Землетрус обрушився на південно-західну частину найбіднішої країни півкулі, майже зруйнувавши деякі міста та спричинивши зсуви, які заважали рятувальним діям. Епіцентр землетрусу знаходився приблизно в 125 кілометрах на захід від столиці Порт-о-Пренс, повідомляє Геологічна служба США.

* * *

У Якутії діє 106 пожеж на землях лісового фонду площею 1 425 590 га і дві пожежі на площі 22 960 га у природному парку "Лєнскіє стовпи".
В Іркутській області зафіксували 27 пожеж на площі 118 835 га, на Чукотці – три пожежі площею 9 042 га, у Костромській області – три пожежі на площі 2 006 га, в Башкирії – 10 пожеж площею 1 554 га. Також пожежі діють в інших регіонах Росії.
Загоряння гасять 8 455 осіб, задіяли 1 501 одиницю техніки, 10 повітряних суден, ще 62 повітряних судна залучили для моніторингу обстановки.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини