"Підтримати"
Новини
Всі новини

У НАТО Україну поки що не беруть, але на раду вже запрошують

Україна вперше за понад 50 років візьме участь у засіданні комітету Північноатлантичної ради НАТО з питань озброєнь - Конференції національних директорів озброєнь. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Засідання під головуванням генсека НАТО Єнса Столтенберга відбудеться 26 жовтня в Брюсселі. Представляти Україну на Конференції національних директорів озброєнь буде заступник міністра оборони Олександр Носов.
За його словами, Україна раніше залучалась до участі у засіданнях Конференції, але наразі вперше йдеться про питання, що належать до прерогативи виключно держав-членів НАТО.
На засіданні обговорюватимуть інновації в оборонно-технічній сфері, трансформації у взаємодії з наукою і оборонно-промисловим комплексом та досягнення оптимального співвідношення воєнних потреб і бюджетних можливостей.
Також у Брюсселі заплановані двосторонні зустрічі заступника міністра оборони України Олександра Носова з Національними директорами з озброєння держав-членів НАТО.
Нагадаємо, Кремлі заявили, що не мають можливості завадити Україні вступити у НАТО, але міркують, як "мінімізувати ризики".Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини