"Підтримати"
Новини
Всі новини

Епохально: "Регламент? Досить жувати соплі, народу потрібен результат"

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук вважає, що в регламенті є "закарлючки", якими можна знехтувати. Про це він заявив, коментуючи закон про олігархів, повідомляє УНН. Йому підспівує Ірина Верещук, заявляючи, що "слуги" прийшли міняти країну, і для  цього регламент не потрібен.

“Ми не будемо чіплятися за якісь закарлючки в регламенті, а знайдемо правильне вирішення разом, тому що для нас важливо щоб цей закон запрацював. Тому що можна чіплятися за нюанси та розповідати, що то не можна, й то не можна, але сьогодні це вимога часу”, — сказав Стефанчук.

Йому підспівує член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони, народний депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук. В ефірі одного з телеканалів вона заявила, що українському народу байдуже на регламент роботи Верховної Ради, головне для нього — результат.
“Ми прийшли командою Президента, за його плечима, за його прізвищем, але ми маємо брати на себе відповідальність. Народ нам сказав: 

"Дивіться, 73% за вас проголосували. Ми не хочемо коаліціади, спікеріади. Ми не хочемо взагалі нічого чути. Ми вас вибрали. І навіть безпрецедентно — монобільшістю“. У нас є можливість, не озираючись направо, наліво, не шукати політичної доцільності, ухвалювати рішення. Це безпрецедентно. Це епохально. Ми зобов’язані виконати те, для чого нас сюди поставив український народ. А якщо ми будемо займатися прізвищами, хочу - не хочу, можу - не можу, буду - не буду. Достатньо жувати соплі. Достатньо розповідати про регламент. Достатньо розповідати, що ми чогось не можемо. Знаєте, як поганому танцюристу щось завжди заважає. Регламент? Давайте поміняємо регламент.
Якщо ми по 16 тисяч поправок слухаємо і 300 тільки до назви, то хто винен? Нас завтра запитає український народ. Більше того, він вже сьогодні запитує: "То що ви зробили?“. Їм байдуже, яким був регламент. Їм потрібен результат”, — резюмувала нардеп.

Нагадаємо

Регламент Верховної Ради України — це єдиний нормативно-правовий акт, Закон України, що встановлює порядок діяльності єдиного органу законодавчої влади в Україні - українського парламенту - Верховної Ради України, має особливий порядок внесення змін, доповнень та безпосереднього його скасування. Він слугує запобіжником як анархії, так й диктатури з боку депутатів та керівників держави. 
Порядок роботи Верховної Ради України (далі - Верховна Рада), її органів та посадових осіб, засади формування, організації діяльності та припинення діяльності депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді встановлюються Конституцією України, Регламентом Верховної Ради України (далі - Регламент) та законами України "Про комітети Верховної Ради України", "Про статус народного депутата України", про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України.
Регламент встановлює порядок підготовки і проведення сесій Верховної Ради, її засідань, формування державних органів, визначає законодавчу процедуру, процедуру розгляду інших питань, віднесених до її повноважень, та порядок здійснення контрольних функцій Верховної Ради. Особливості здійснення контрольних функцій Верховної Ради у сферах національної безпеки і оборони визначаються Законом України "Про національну безпеку України".


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини