"Підтримати"
Новини
Всі новини

Неминуча капітуляція? Не можемо без Росії? Не діждетеся!

Депутат Верховної Ради від проросійської партії "Опозиційна платформа – За життя" Олег Волошин заявив, що Україну чекає "неминуча капітуляція перед Росією". Про це він сказав в ефірі телеканалу кума Путіна Віктора Медведчука, якого підозрюють у держзраді.

У своїй промові нардеп Волошин бідкається, відмова що Києва від "конструктивного підходу в переговорах з Москвою" може приректи Україну на холодну зиму. При цьому соратник Медведчука вважає, що "у цій ситуації переговори по Донбасу – це вже другорядне питання".
Якщо ми ще будемо показувати норов із Донбасом, то які можуть бути пільгові поставки газу і вугілля... Ось вони говорили: "Ні капітуляції". Але вона вже неминуча. Економічно і енергетично капітуляція неминуча, – заявив член ОПЗЖ.
Соратник кума Путіна далі каже, що треба "налагодити діалог з Росією" і закликав українських націоналістів "не заважати цьому процесу".
Влада повинна відкинути цей патріотичний пафос і нарешті сказати: «Ми без Росії не просто не можемо війну зупинити, ми без Росії не можемо забезпечити наявність тепла в квартирах, ми без Росії не можемо забезпечити роботу залишків нашої промисловості, ми без Росії не можемо забезпечити наявність електрики в електромережах, – вважає Волошин.
Волошин висловив думку, що якщо чинна українська влада не зможе домовитися з Росією, то "налагоджувати відносини зі східним сусідом доведеться їх наступникам", які прийдуть до керівництва країною "після народних хвилювань, викликаних втомою українців від важкого економічного становища в державі". 
Відповідь на усе це марення одна: не надійтеся, не діждетеся!


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини