"Підтримати"
Новини
Всі новини

Слухи та домисли: перевибори президента та Ради будуть вже восени

Сценарій підготовки дострокових парламентських виборів в Україні восени, нав’язаний ззовні, підтверджується і риторикою екс-прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка і діями влади. Про це повідомляє  УНН.

“Цікавий сценарій розігрується на осінь. За наявною інформацією, під час своєї недавньої поїздки в Штати, Арсеній Яценюк отримав чітку дорожню карту зі сценарієм на прийдешній сезон. Про це як би між рядків, зокрема, читається і в останніх заявах екс-Прем’єра, де він заговорив про неконституційність розпуску попереднього режиму і про те, як, мовляв, Слуги народ обдурили своїм „чудо-піаром“. Таких гучних слів наші політики на вітер не кидають (це ж не про тарифи, не про „підвищення пенсій“, в кінці-то кінців)! ” - йдеться в публікації.
У повідомленні підкреслюється, що непрямим підтвердженням таких планів може служити рокіровка керівництва силових відомств.
“Підтвердженням стає і реакція влади — вони стали спішно проводити різкі ротації в силовому блоці з переорієнтацією на Британську підтримку. Тобто — засовався в своїх кріслах ”, - зазначає видання.
Разом з тим, в публікації звертається увага на суспільно-політичні настрої в Україні.
“Неспроста ж деякі політичні сили вже ведуть активну підготовку до виборчого процесу? Але ж при цьому, як в общем-то і сам Арсеній Петрович справедливо зауважив, за ці два роки „зелені“ продемонстрували не тільки безпрецедентно високий рівень підтримки, а й рекорд з падіння рейтингів, скотившись за 2 роки на саме дно. Та й західні партнери їх, схоже, в упор не бачать в провладних кріслах. Так що, to be continued! ” - підкреслюється в повідомленні.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини