"Підтримати"
Новини
Всі новини

Принципи освіти змінюються: всім потрібні інформаційні технології

Остаточний перехід на нові технології в металургії відбудеться через 20-30 років, але вже зараз доменними печами управляє штучний інтелект, а ситуацію на гірничо-збагачувальних комбінатах відстежують дрони. Про це розповів в інтерв'ю журналу "Forbes Україна" генеральний директор групи компаній "Метінвест" Юрій Риженков.

"Нам не потрібні інженери-металурги в чистому вигляді. Це минуле століття. Комбінату потрібні робітники, що володіють інформаційними технологіями і з глибоким знанням металургії", - сказав Риженков.
Він зазначив, що вже за 10 років компанія працюватиме над підвищенням доданої вартості, а не прагнутиме наростити обсяги продукції. За його словами, після придбання Дніпровського меткомбінату кількість працівників у групі зросла з 80 до 90 тисяч осіб, але застосування нових технологій приведе до того, що стільки співробітників буде просто не потрібно.
"Гадаю, максимум 60 тисяч. Ми автоматизуємо виробництво. Доменними печами керує штучний інтелект, ситуацію на ГЗК відстежують дрони", – розповів Риженков.
Саме тому компанія заснувала власний технічний університет – "Метінвест Політехніку", підкреслив він.
"Нам не потрібні інженери-металурги в чистому вигляді. Це минуле століття. Нам потрібні люди, які володіють інформаційними технологіями, з глибоким знанням металургії. Якщо ви поглянете на наші нові об'єкти, приміром на "Стан-1700", який ми запустили півтора року тому, то побачите, що там усе керується мишкою", – заявив гендиректор.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме